Jazda Skuterem Wodnym | Mielno

0.0 0 Opinii

Jazda Skuterem Wodnym | Mielno


Mielno
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Czy wiesz, że skuter wodny powstał na bazie jego śnieżnego odpowiednika? Doświadczeni konstruktorzy przenieśli najlepsze rozwiązania wykorzystywane w śnieżnych maszynach na ich wodne odpowiedniki. Efektem starań inżynierów jest niesamowicie szybka i zwrotna maszyna. Najmocniejsze skutery osiągają moc 300 koni mechanicznych i potrafią osiągnąć pierwsze 100 kilometrów w czasie 3 sekund, to o 0,6 sekundy szybciej od rozsławionego Lamborghini Gallardo. Przekręć manetkę gazu i mknij po wodzie ku przygodzie.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wynajem skutera wodnego Yamaha EX DeLuxe.

 Jazda Skuterem Wodnym | Mielno sprawdzi się jako  prezent dla mężczyzny który lubi adrenaline. Podaruj go Tacie na dzień ojca, lub zrealizuj voucher na prezent sam i poczuj moc oraz ogromną prędkość skutera wodnego. Jeśli jednak szukasz innego rozwiązania to wejdź do naszego wyjątkowego katalogu i przebieraj w  prezentach. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda lub obecność opiekuna podczas realizacji. Warunkiem realizacji jest uiszczenie jednorodzonej kaucji zwrotnej w wysokości 500zł, płatnej gotówką na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HT Houseboats & Herbals

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Mateusz C.

Obsługa, instrukcja, sam skuter-ok

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.