(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wyprawa Kamperem na Weekend | Cała Polska

Nowość
0.0 0 Opinii

Wyprawa Kamperem na Weekend | Cała Polska


Cała Polska
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2699,99 zł

2699,99 zł

O prezencie

Kamper na Weekend - Bookamp

Emocje, dobra zabawa i przygoda marzeń, która będzie wyglądać dokładnie tak, jak postanowicie! Wybierzcie Kamper na Weekend i wyruszcie w podróż, o której marzyliście. Góry, morze, jeziora i przyroda… to tylko drobna część możliwości, jakie daje jazda mobilnym domem. Kamper wynajmowany jest na weekend i dostosowany dla 2-4 osób, dzięki czemu z łatwością można wybrać się na wymarzony wyjazd w większym gronie. Wyruszcie na wycieczkę i spełniajcie marzenia, zwiedzając świat w wygodnym kamperze!

Kamper na Weekend - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem Kampera na Weekend. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Kamper wynajmowany jest na 2 dni (czas orientacyjny, zależny od indywidualnej sytuacji).

Jakiego kampera można wynająć?
Istnieje możliwość wyboru z dostępnych pojazdów typu alkowa/półintegra.

Kiedy jest można wynająć kampera?
Kamper można wynająć w okresie od 16.09 do 14.06, od piątku do niedzieli w ustalonej z partnerem dostępności (bez świąt i długich weekendów). Dokładne detale wynajmu zależne są od konkretnego terminu, pojazdu oraz lokalizacji.

Gdzie można wynająć kampera?
Wynajem pojazdu odbywa się w bazie Kórnik lub w zależności od dostępności także w innych miastach, m.in. w: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Trójmieście, Krakowie i Zakopanem.

Jakie wymagania należy spełnić, by skorzystać z przeżycia?
Wymogiem uczestnictwa jest posiadanie przez kierowcę prawa jazdy kat. B przez minimum 3 lata. Wymagana wpłata kaucji (w formie zabezpieczenia środków na karcie kredytowej lub wpłata gotówki) oraz umowa i akceptacja regulaminu przy wynajmie pojazdu.
Szczegóły ustalane są podczas rezerwacji.

Kamper na Weekend - voucher na prezent

Kamper na Weekend to znakomita okazja, by spełnić marzenia o podróży na pokładzie wyjątkowego pojazdu. Voucher znakomicie sprawdzi się jako prezent-niespodzianka lub sposób na spędzenie niezapomnianego weekendu - we dwoje, rodzinnie lub w gronie przyjaciół. Zobacz, jak prosto spełnia się marzenia, wybierając niezwykłą podróż - dla siebie lub dla bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 doby.

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kamper można wynająć w okresie od 16.09 do 14.06, od piątku do niedzieli (bez świąt i długich weekendów). Dokładne detale wynajmu zależne są od konkretnego terminu, pojazdu oraz lokalizacji. Wymogiem uczestnictwa jest posiadanie przez kierowcę prawa jazdy kat. B przez minimum 3 lata. Wymagana wpłata kaucji (w formie zabezpieczenia środków na karcie kredytowej lub wpłata gotówki) oraz umowa i akceptacja regulaminu przy wynajmie pojazdu. Szczegóły ustalane są podczas rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bookamp.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje