(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Weekendowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Weekendowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym | Trójmiasto


Gdańsk
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Wreszcie znalazłeś czas na weekend tylko dla siebie? Chciałbyś zrobić coś szalonego? Weekendowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym to doskonała okazja, aby odpocząć po ciężkim tygodniu i w sposób nietuzinkowy naładować akumulatory! Morze, jezioro czy góry? Wybierz sam i pojedź gdzie tylko oczy Cię poniosą! Poczuj się wolny jak ptak i zwiedź miejsca, w które zawsze chciałeś pojechać, ale nie miałeś czasu! Zapakuj kufry i ruszaj ku przygodzie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wynajem motocykla turystycznego włoskiej marki Benelli na 72 godziny.

Jaki jest model motocykla?
Model motocykla to TRK502 lub TRK502X o pojemności 500cm3 i mocy 47KM na gwarancji, z pełnym ubezpieczeniem OC/AC oraz kompletem kufrów.

Czy wiesz, że…
Firma Benelli powstała we Włoszech w miejscowości Pesaro w 1911 roku.

Weekendowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca, prezent świąteczny.

Pragniesz podarować bliskiej Ci osobie naprawdę wyjątkowy prezent? Weekendowa Wyprawa Motocyklem Turystycznym to wydarzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Doskonały upominek na Dzień Ojca lub jako podarunek świąteczny. Sprawdzi się również jako prezent dla niego! Podaruj komuś odrobinę wolności i masę radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Kierowca (oraz ewentualny pasażer) powinien być wyposażony w komplet odzieży motocyklowej- kask, kurtka, rękawice, spodnie.

Czas trwania

72 godziny

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Do realizacji prezentu niezbędne są: prawo jazdy kat. A lub A2- posiadane minimum 6 miesięcy, dowód osobisty, kaucja. Najpóźniej w dniu wynajmu motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł (gotówka lub karta płatnicza) na poczet ewentualnych szkód (zwrotna przy oddawaniu motocykla). Kierowca (oraz ewentualny pasażer) powinien być wyposażony w komplet odzieży motocyklowej: kask, kurtka, rękawice, spodnie (istnieje możliwość wypożyczenia specjalistycznej odzieży motocyklowej bezpośrednio u Wykonawcy, za dodatkową opłatą). Limit przebiegu dziennego wynosi 300 km, po jego przekroczeniu opłata wynosi 1zł brutto za 1km. Przed jazdą wymagane jest zapoznanie się z regulaminem Wykonawcy oraz podpisanie oświadczenia zobowiązującego do jego przestrzegania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Moto Elephant

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Lech P.

Profesjonalna i życzliwa obsługa.

Zobacz inne propozycje