Survival "Beskid Śląski"

0.0 0 Opinie

Survival "Beskid Śląski"


Szczyrk (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Czy dasz radę przeżyć bez wygód dnia codziennego przez 30 godzin? Spakujesz w jeden plecak wszystko co najważniejsze do pokonania górskiego szlaku? Przekonaj się podczas Survivalu "Beskid Śląski"! Zabierz niezbędny sprzęt, wodę i posiłek, ale jeśli czegoś Ci zabraknie, to zdobądź to po drodze! Podczas tego przeżycia nauczysz się rozpalać ogień metodami survivalowymi, pozyskiwania czegoś do picia, a może nawet pożywienia. Takie przygody ukazują siłę charakteru. Wykaż się podczas czytania mapy, wykorzystywania kompasu i rozwiązywania kolejnych zagadek przygotowanych przez organizatorów.

Co otrzymam w prezencie?
Przeżycie to Survival "Beskid Śląski".

Ile czasu trwa Survival w Beskidach?
Przeżycie trwa około 30 godzin.

Czy muszę coś zabrać ze sobą?
Tak, Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, odzież oraz obuwie, pasek do spodni, plecak,sznurek, nóż, prowiant oraz wodę na czas trwania szkolenia, latarkę, starą koszulkę i worki foliowe.

Survival "Beskid Śląski" to przeżycie dla prawdziwych twardzieli i twardzielek. Nauczą się tam jak przetrwać w trudnych warunkach bez wynalazków współczesnych czasów. Podaruj komuś niezwykłą przygodę wśród natury. Niech ten prezent z okazji urodzin, imienin, Dnia Chłopaka czy świąt będzie zapamiętany na długo.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczyrk (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

30 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, odzież oraz obuwie (dwie pary - w tym min. jedną za kostkę), pasek do spodni, plecak, kawałek sznurka 5m gr. =ok.2-4mm, nóż, prowiant oraz wodę na czas trwania szkolenia (śniadanie, obiad i kolację), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 2.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

ASG Predators

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.