(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Rodziny | Kielce

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Rodziny | Kielce


Kielce
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

298,00 zł

298,00 zł

O prezencie

Przeżyj przygodę pełną wyzwań i radości z całą rodziną! Przed Wami godzinna zabawa w parku linowym, który zaskoczy Was nie tylko różnorodną rozrywką, ale również pięknymi widokami w rezerwacie przyrody. Czy odważycie się przejść mostem linowym między świerkami? A może podejmiecie wyzwanie i przebrniecie przez szlak na zboczu? Poczujcie beztroską atmosferę i cieszcie się ze wspólnych chwil spędzonych blisko natury!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinę zabawy w parku linowym “Tyrolka nad Kadzielnią” dla czterech osób.

Czy zabawa jest w pełni bezpieczna?
Oczywiście. Trasa wyposażona jest w system asekuracji ciągłej. Oznacza to, że raz przypięty uczestnik nie ma możliwości wypięcia się z liny asekuracyjnej, aż do zakończenia zabawy. Ponadto, instruktor towarzyszy uczestnikom przez całą zabawę.

Jakie atrakcje zapewnia park linowy “Tyrolka nad Kadzielnią”?
Podniebna Trasa Widokowa na Kadzielni liczy w sumie ok 600 metrów na którą składają się : 3 niesamowite tyrolki, 3 okrągłe tarasy widokowe zamontowane na świerkach, spacer w koronach drzew mostem linowym, emocjonująca drabina, via ferata (ubezpieczony liną stalową szlak na zboczu).

Czy wiesz, że...
Nazwa Kadzielni pochodzi od jałowca wykorzystywanego do produkcji kadzideł, który rośnie w rezerwacie.

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla nastolatka, podarunek z okazji Dnia Dziecka

Nie masz pomysłu na prezent dla nastolatka? Zapomnij o grach komputerowych i postaw na niesamowitą zabawę na świeżym powietrzu! Voucher do parku linowego to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, z którego skorzystacie całą rodziną. Pełne wyzwań trasy i zapierające dech w piersiach widoki przypadną do gustu każdemu z Was!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Trasa wyposażona jest w system asekuracji ciągłej co oznacza, że raz przypięty uczestnik przygody nie ma możliwości wypięcia się z liny. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Tyrolka jest przeznaczona dla osób powyżej 12 roku życia do samodzielnego korzystania, 4-11 lat pod opieką rodzica /opiekuna w tandemie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Gravito

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje