(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Dwojga | Kielce

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Dwojga | Kielce


Kielce
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

198,99 zł

198,99 zł

O prezencie

Lubicie aktywnie spędzać czas? Wpadnijcie do parku linowego znajdującego się w przepięknym rezerwacie przyrody w Górach Świętokrzyskich. Kadzielnia oczaruje Was urokiem natury i zapachem świerków, a liczne rozrywki linowe zapewnią Wam dużą porcję frajdy i radości. Czeka na Was Podniebna Trasa Widokowa, spacer mostem linowym i wiele innych atrakcji! Czy odważycie się przejść przez szlak na zboczu? Podejmijcie wyzwanie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinę zabawy w parku linowym “Tyrolka nad Kadzielnią” dla dwóch osób.

Czy zabawa jest w pełni bezpieczna?
Oczywiście. Trasa wyposażona jest w system asekuracji ciągłej. Oznacza to, że raz przypięty uczestnik nie ma możliwości wypięcia się z liny asekuracyjnej, aż do zakończenia zabawy. Ponadto, instruktor towarzyszy uczestnikom przez całą zabawę.

Jakie atrakcje zapewnia park linowy “Tyrolka nad Kadzielnią”?
Podniebna Trasa Widokowa na Kadzielni liczy w sumie ok 600 metrów na którą składają się : 3 niesamowite tyrolki, 3 okrągłe tarasy widokowe zamontowane na świerkach, spacer w korona drzew mostem linowym, emocjonująca drabina, via ferata (ubezpieczony liną stalową szlak na zboczu).

Czy wiesz, że...
Kadzielnia to rezerwat przyrody znajdujący się na wzgórzu w Kielcach. To największe skupisko jaskiń w okolicy!

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla nastolatka, podarunek z okazji Dnia Chłopaka

Prezent urodzinowy dla nastolatka to wyzwanie, któremu z pewnością sprosta voucher do parku linowego! To doskonały wybór na upominek dla przyjaciela, jak i podarunek dla ukochanego z okazji Dnia Chłopaka. Wspólna zabawa w parku linowym to dawka wielu pozytywnych wrażeń i gwarancja wspomnień dla dzieci, młodzieży i dorosłych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Trasa wyposażona jest w system asekuracji ciągłej co oznacza, że raz przypięty uczestnik przygody nie ma możliwości wypięcia się z liny. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Tyrolka jest przeznaczona dla osób powyżej 12 roku życia do samodzielnego korzystania, 4-11 lat pod opieką rodzica /opiekuna w tandemie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Gravito

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje