Poznaj Strzelanie | Tarnowskie Góry

5.0 2 Opinii

Poznaj Strzelanie | Tarnowskie Góry


Tarnowskie Góry
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Poczuj się jak w prawdziwym filmie akcji! Chwyć za broń, pociągnij za cyngiel i Poznaj Strzelanie. Przekonaj się, czy tak łatwo jest trafić w sam środek tarczy. Do Twojej dyspozycji będzie 25 strzałów z broni o kalibrze 22 LR oraz 25 strzałów z broni kalibru 9 mm. Porównaj swoje wyniki w zależności od użytego sprzętu. Ten niezwykły czas spędzisz na profesjonalnej strzelnicy pod okiem instruktora, który podpowie, co zrobić, aby strzelać same 10!

Co obejmuje prezent?
W prezencie zawiera się 25 strzałów z broni kal. 22 LR, 25 strzałów z broni kal. 9 mm, 2 tarcze, ochronę uszu oraz opiekę instruktora.

Czy muszę mieć ukończone 18 lat?
Minimalny wiek obdarowanej osoby to 16 lat.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około godziny.

Poznaj Strzelanie | Tarnowskie Góry to doskonały prezent dla niej i dla niego, dla każdego, kto lubi militaria oraz filmy akcji. Obdaruj bliską osobę niezapomnianymi wrażeniami. Niech spróbuje swoich strzeleckich sił na profesjonalnej strzelnicy pod okiem instruktora.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tarnowskie Góry

Obowiązujący strój

Strój sportowy. Buty z płaską podeszwą.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher obejmuje 25 strzałów z broni kal. 22 LR, 25 strzałów z broni kal. 9 mm, 2 tarcze, ochronę uszu oraz opiekę instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica CS24

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Krzysiek

To była moja pierwsza styczność ze strzelaniem - super sprawa. Na pewno tam wrócę

Krzysztof B.

Fantastyczni instruktorzy i ich wiedza sprawiają, że przeżycie nie tylko jest super zabawą, ale również ciekawym doświadczeniem powiązanym z nową wiedzą.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.