Poznaj Bubble Football | Kraków

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Bubble Football | Kraków


Kraków
2-10 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

649,99 zł

649,99 zł

O prezencie

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. A co, gdy dodamy do niej…dmuchane kule? Zapraszamy na wyjątkowy Poznaj Bubble Football w Krakowie, który wzniesie grę na zupełnie inny, ekstremalny poziom - śmiechu i doświadczeń. Na czym polega zabawa? Na nałożeniu kul, wypełnionych powietrzem, które zakryją Was od pasa w górę – szalone rajdy, wślizgi, przewrotki… wszystko wygląda zupełnie inaczej w takim “kostiumie”. Różne scenariusze gry wywołują kolejne salwy śmiechu, więc po prostu… odkryjcie Bubble Football!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje grę w Bubble Football. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie dziesięciu osób.

Ile czasu trwa rozgrywka?
Zabawa trwa 60 minut.

Na czym polega Bubble Football?
Bubble Football to piłka nożna w nowym wydaniu. Gracze dzielą się na drużyny, a następnie ubierają specjalne kule, wypełnione powietrzem. Kule zakrywają graczy od pasa w górę, zupełnie zmieniając rozgrywkę i wywołując salwy śmiechu przy każdej akcji.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia macie zapewnione: miejsce do gry, dowóz sprzętu, wodę dla każdego z uczestników oraz sędziego, który dodatkowo urozmaica grę, wprowadzając różne scenariusze. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia foto-relacji (propozycja dodatkowo płatna na miejscu realizacji, wymaga wcześniejszego zgłoszenia podczas rezerwacji).

Jaki jest minimalny wzrost uczestnika?
Zabawa przeznaczona jest dla osób o minimalnym wzroście 120 cm.

Czy możemy zorganizować Bubble Football w wybranym przez siebie miejscu?
Tak, istnieje możliwość rozgrywania Bubble Football gdzie indziej. Wskazane jest miejsce typu hala sportowa, orlik, zielony teren, o powierzchni min 20x20m (proste i bez ostrych elementów w okolicy). Do rozłożenia Bubble Football niezbędny jest dostęp do prądu (15-20 min przed i po evencie).

Poznaj Bubble Football | Kraków to znakomity pomysł na prezent na wieczór kawalerski, zapewniający świetną zabawę i ogromne emocje podczas świetnej zabawy. Voucher na Bubble Football to idealne przeżycie dla każdego, kto chciałby połączyć piłkę nożną z uśmiechem i radością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2-10 osób.

Pogoda

Pogoda ma wpływ na realizację przeżycia. W przypadku złej pogody jest możliwość zmiany terminu lub organizacji hali sportowej.

Ważne informacje

W ramach przeżycia macie zapewnione: miejsce do gry, dowóz sprzętu, wodę dla każdego z uczestników oraz sędziego, który dodatkowo urozmaica grę, wprowadzając różne scenariusze. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia foto-relacji (propozycja dodatkowo płatna na miejscu realizacji, wymaga wcześniejszego zgłoszenia podczas rezerwacji). Istnieje także możliwość przeprowadzenia gry w innym, wybranym przez uczestników miejscu. Minimalny wzrost uczestnika: 120 cm.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Sports4Fun

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.