(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Rozgrzewający (90 minut) | Łódź

0.0 0 Opinii

Masaż Rozgrzewający (90 minut) | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

314,99 zł

314,99 zł

O prezencie

Odpoczynek jest bardzo ważnym aspektem życia codziennego. Pomaga oderwać się od pracy, obowiązków i zadań. Często jednak, w życiowym biegu, zapominamy o tym, by po prostu odpocząć. Jeśli czujesz, że potrzebne Ci głębokie odprężenie, to postaw na intensywny Masaż Rozgrzewający (90 minut) w Łodzi! Jest to rodzaj masażu klasycznego, który nie tylko działa rozgrzewająco, ale także stymulująco na zmysły. Odpowiednio relaksuje, pomaga pozbyć się stresu i zniwelować napięcia mięśniowe. Do masażu rozgrzewającego wykwalifikowana masażystka wykorzystuje, a jakże, rozgrzewający olejek. Jest on stworzony na bazie naturalnych ekstraktów z: pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego. Pomaga doskonale się wyciszyć i sprawia, że odpoczynek jest naprawdę przyjemny!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Rozgrzewający. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż Rozgrzewający potrwa 90 minut.

Jaki olejek jest wykorzystywany do masażu?
Do rozgrzewającego masażu wykorzystywany jest olejek, stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego.

Masaż Rozgrzewający (90 minut) | Łódź to znakomity pomysł na prezent dla babci na urodziny. Pomoże on pozbyć się napięć mięśniowych i wprowadzi głębokie odprężenie. Podaruj bliskiej osobie niezwykłe przeżycie w eleganckim salonie spa i przekonaj się, jak proste jest spełnianie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik. Do rozgrzewającego masażu wykorzystywany jest olejek, stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje