Masaż Relaksacyjny dla Dwojga (60 minut) | Ruda Śląska

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny dla Dwojga (60 minut) | Ruda Śląska


Ruda Śląska
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,99 zł

279,99 zł

O prezencie

Marzycie o romantycznej i odprężającej przygodzie? Szukacie miejsca, w którym łatwo o odpoczynek? Wybierzcie się na Masaż Relaksacyjny dla Dwojga (60 minut) w Rudzie Śląskiej i przygotujcie się na odprężające przeżycie! Oboje będziecie masowani jednocześnie przez dwie masażystki, które będą wykonywać delikatne i powolne ruchy - ich działanie będzie uspokajające i antystresowe. Po kilku chwilach poczujecie, jak całe napięcie znika z Waszych ciał, a w zamian pojawia się błogi spokój. Czas na relaks!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Obie osoby masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki. Do dyspozycji osób masowanych będą: jednorazowa bielizna, jednorazowe klapki, ręczniki, woda mineralna, herbata i kawa.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż dla Dwojga potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Jest to relaksacyjny masaż całego ciała.

Masaż Relaksacyjny dla Dwojga (60 minut) | Ruda Śląska to wyjątkowe przeżycie, z którego powinna skorzystać każda para. Romantyczna i zmysłowa przygoda to świetny pomysł na prezent na Walentynki. Mocno odprężający czas, który można spędzić we dwoje, będzie gwarancją zachwytu. Przekonaj się, jak łatwo obdarować bliskich marzeniami!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ruda Śląska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Obie osoby masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Relax SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Agnieszka Z.

Bardzo nam się podobało, był to nasz prezent ślubny i żałujemy, że tak długo zwlekaliśmy z jego realizacją. Na pewno jeszcze tam wrócimy!! Gorąco polecamy!!!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.