Masaż Gorącą Czekoladą (80 minut) | Ruda Śląska

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącą Czekoladą (80 minut) | Ruda Śląska


Ruda Śląska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Jej korzyści dla organizmu nie sposób przecenić - odpowiada za poprawę krążenia krwi, pomaga redukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zmniejsza widoczność cellulitu. A do tego jest wyjątkowo smaczna! Zapraszamy na zupełnie inne spotkanie z czekoladą! W eleganckim salonie spa w Rudzie Śląskiej odbywa się bowiem Masaż Gorącą Czekoladą (80 minut), który oprócz silnego działania odprężającego zapewnia również szereg korzyści zdrowotnych. To wszystko dzięki silnym przeciwutleniaczom, dobroczynnym lipidom, witaminom z grupy B, witaminie A i E oraz magnezowi. Ta słodka mieszanka potrafi wpłynąć na ciało i duszę w nieziemski sposób!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Gorącą Czekoladą. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Do dyspozycji osoby masowanej będą: jednorazowa bielizna, jednorazowe klapki, ręczniki, woda mineralna, herbata i kawa.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 80 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Jest to relaksacyjny masaż całego ciała.

Masaż Gorącą Czekoladą (80 minut) | Ruda Śląska to niezapomniany i oryginalny prezent na Dzień Kobiet. Wyprawa do salonu spa, w którym odbywa się masaż czekoladowy, to świetny pomysł na relaks i głębokie odprężenie. Czekolada ma szereg właściwości, które pomagają w odpoczynku oraz dbają o zmęczone ciało. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i wybierz dla niej niezapomniane przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ruda Śląska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

80 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Gorącą Czekoladą jest masażem całego ciała.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Relax SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.