Masaż Balijski | Olecko

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Balijski | Olecko


Olecko
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Masaż Balijski, Olecko - Mandala - Gabinet Masaży Relaksacyjnych, Orientalnych i Ajurwedyjskich

Relaks w renomowanym salonie SPA jest okazją do zmysłowego odpoczynku od codziennych spraw i obowiązków. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i poznaj Masaż Balijski w Olecku, który zabierze Cię do prosto na wyspę Bali. Czeka Cię zmysłowy masaż całego ciała, wykonywany przez doświadczoną masażystkę. Jest to holistyczny rytuał, do którego wykorzystywane są aromaterapia, akupresura, ajurweda czy refleksoterapia. Odkryj swoją drogę do odprężenia!

Masaż Balijski w Olecku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Balijski. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Czym charakteryzuje się masaż?
Masaż Balijski jest holistycznym masażem całego ciała, do którego wykorzystywane są aromaterapia, akupresura, ajurweda i refleksoterapia.

Masaż Balijski - Voucher na prezent

Masaż Balijski w Olecku jest doskonałą okazją, by zaznać przyjemnego odprężenia. Voucher sprawdza się jako prezent na każdą okazję, umożliwiający odpoczynek w renomowanym salonie SPA. Jest to podarunek, który możesz wręczyć bliskiej osobie na każdą okazję, niezależnie od jej zainteresowań. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olecko

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Balijski jest holistycznym masażem całego ciała, do którego wykorzystywane są aromaterapia, akupresura, ajurweda i refleksoterapia.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.