Lekcja Squasha dla dzieci i młodzieży | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
3 os.

159 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ze sportem, jak i z każdą pasją, sprawa jest prosta - im szybciej zaczniecie trenować, tym szybciej zobaczycie efekty! Jeżeli zawsze chcieliście zobaczyć na czym polega squash, to teraz macie okazję spróbować! Wejdźcie na specjalnie przygotowany kort i przekonajcie się, na czym polega słynna zabawa. Doświadczony instruktor pokaże Wam w jaki sposób korzystać z wyposażenia oraz na czym polegają zasady gry. Następnie przejdziecie do części praktycznej! Sprawdźcie ile radości da Wam sportowa rywalizacja. Kto wie, może będzie to początek przygody na całe życie? Międzynarodowe turnieje i smak zwycięstwa czekają na na wytrwałych!

Prezent obejmuje:

  • 60 minut treningu,
  • Wynajem kortu oraz niezbędnego sprzętu,
  • Napoje dla uczestników.

Potrzebny Ci jest pomysł na prezent dla syna? A może chcesz znaleźć urodzinowy prezent? Indywidualna Lekcja Squasha dla Dzieci i Młodzieży to ciekawy upominek, który pozwoli Ci zaszczepić pasję w swoim dziecku. Hobby to niebanalny podarunek dla każdego człowieka! To nie tylko rozrywka, lecz także sposób na życie. Postaw na voucher na prezent i ciesz się radością swoich najbliższych.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Po grze obdarowani otrzymają wybrany przez siebie napój. W ramach prezentu uczestnicy mają zapewniony cały sprzęt oraz wynajem kortu. W lekcji może wziąć udział maksymalnie trójka dzieci.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje