(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zakupy ze Stylistką | Poznań

0.0 0 Opinii

Zakupy ze Stylistką | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,00 zł

599,00 zł

O prezencie

Udane zakupy poprawiają nastrój, pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz potrafią zmienić najgorszy dzień na taki, który będzie całkiem znośny. Tylko jak zapewnić sobie gwarancję, że zakupy na pewno się udadzą? Jest pewne rozwiązanie! Zapraszamy na wyjątkowe Zakupy ze Stylistką w Poznaniu! Podczas wspólnych wojaży po sklepach, stylistka dobierze odpowiednie ubrania i dopasuje je do Ciebie. Dowiesz się również, jak można samodzielnie tworzyć różne stylizacje, opierając się na kilku rzeczach i dodatkach. Czeka Cię wspaniała zabawa i prawdziwe szaleństwo zakupowe, pozwalające uzupełnić swoją szafę i już zawsze tworzyć wspaniałe stylizacje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zakupy ze Stylistką w jednej z galerii handlowych w Poznaniu wraz z poczęstunkiem w kawiarni oraz dwiema półgodzinnymi konsultacjami online (przed i po spotkaniu) oraz krótki pamiątkowy filmik wysłany online z najlepszymi stylizacjami. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Stylistka pomoże dobrać Ci odpowiednie ubrania na wspólnych zakupach i pokaże, jak samodzielnie tworzyć wiele stylizacji na bazie tego, co posiadasz w szafie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zakupy ze Stylistką potrwają około 3 godziny.

Zakupy ze Stylistką sprawdzą się jako:
prezent na Dzień Mamy, prezent dla koleżanki, prezent dla żony

Potrzebujesz intrygującego prezentu dla singielki? A może rozglądasz się za wymarzonym prezentem dla ukochanej? Zakupy ze Stylistką w Poznaniu to ciekawe przeżycie, gwarantujące zakupowe emocje i mnóstwo pozytywnych wrażeń. Idealnie sprawdzi się jako prezent na urodziny dla niej lub podarunek z okazji Dnia Kobiet. Voucher na zakupy ze stylistką to oryginalny prezent dla każdej kobiety! Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia, wybierając naprawdę wyjątkowy prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje Zakupy ze Stylistką w jednej z galerii handlowych w Poznaniu i okolicach (do 50 km od centrum miasta) wraz z poczęstunkiem w kawiarni oraz dwiema półgodzinnymi konsultacjami online (przed i po spotkaniu) oraz krótki pamiątkowy filmik wysłany online z najlepszymi stylizacjami. Stylistka pomoże dobrać Ci odpowiednie ubrania na wspólnych zakupach i pokaże, jak samodzielnie tworzyć wiele stylizacji na bazie tego, co posiadasz w szafie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Dress No Stress

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje