Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabieg SPA dla Kobiet w Ciąży | Radom

Nowość
0.0 0 Opinii

Zabieg SPA dla Kobiet w Ciąży | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Czekasz na wykonanie peelingu kwasowego na odpowiednią porę roku? Teraz nie jesteś pewna czy powinnaś się umówić na wizytę, ponieważ jesteś w ciąży albo właśnie zostałaś Mamą? Nie musisz dłużej czekać! Na Kwas Laktobionowy możesz umówić się przez cały rok będąc przyszłą Mamą. Zabieg ten zapobiega zaczerwienieniom i łagodzi podrażnienia skórne. Przed aplikacją kwasu zostanie wykonane dokładne oczyszczenie skóry oraz peeling złuszczający (kawitacyjny lub enzymatyczny). Kwas Laktobionowy to bezpieczny produkt nowej generacji i wspomaga również leczenie atopowego zapalenia skóry. Przeznacz 50 minut tylko dla siebie, a Twoja skóra odwdzięczy się zdrowym i pięknym wyglądem.

Co otrzymam w prezencie?
Przeżycie zawiera Zabieg SPA dla Kobiet w Ciąży.

Co obejmuje Zabieg?
Podczas Zabiegu dla Kobiet w Ciąży zostanie wykonany: demakijaż z zastosowaniem żelu oczyszczającego i toniku, peeling kawitacyjny lub peeling enzymatyczny, odtłuszczenie skóry, aplikacja kwasu YASUMI Lactobionic Acid Peel, neutralizacja oraz aplikacja kremu.

Dla jakiego rodzaju skóry przeznaczony jest Kwas Laktobionowy?
Zabieg jest idealny dla wymagającej skóry wrażliwej, naczynkowej, z tendencją do czerwienienia się.

Ile czasu potrwa Zabieg?
Całość potrwa około 50 minut.

Zabieg SPA dla Kobiet w Ciąży | Radom będzie dobrym pomysłem, aby podarować bliskiej kobiecie godzinę tylko dla siebie. Wczesne lub przyszłe macierzyństwo to dobra wymagający czas, w którym trudno znaleźć czas na dodatkową pielęgnację i codzienne rytuały. Spraw Jej prezent z okazji imienin, Dnia Kobiet, Dnia Matki czy baby shower.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent dedykowany jest dla kobiet w ciąży lub po porodzie. Zabieg wykonywany jest na twarz lub dekolt - do wyboru. Podczas Zabiegu zostanie wykonany: demakijaż z zastosowaniem żelu oczyszczającego i toniku, peeling kawitacyjny lub peeling enzymatyczny, odtłuszczenie skóry, aplikacja kwasu YASUMI Lactobionic Acid Peel, neutralizacja oraz aplikacja kremu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Yasumi Radom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje