Zabieg Pielęgnacyjny SPA „Królowa Wersalu DeLuxe” | Szczecin

Nowość
0.0 0 Opinii

Zabieg Pielęgnacyjny SPA „Królowa Wersalu DeLuxe” | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

348,99 zł

348,99 zł

O prezencie

Prezentujemy przed Tobą Zabieg SPA, po którym poczujesz się jak Królowa Wersalu! Podaruj sobie czas pełen luksusu i odprężenia. Zabieg jest dedykowany bez względu na wiek i rodzaj skóry, ponieważ starannie selekcjonujemy kosmetyki w zależności od Twoich potrzeb. Peeling skóry twarzy pomoże jej nabrać blasku i przygotuje ją do mocnego nawilżenia. Masaż twarzy poprawi krążenie i wprowadzi Cię w głęboki stan relaksu. Zapraszamy na rytuał, dzięki któremu zregenerujesz się i poczujesz się pięknie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Zabiegu Pielęgnacyjnym SPA “Królowa Wersalu DeLuxe”. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co obejmuje Zabieg Pielęgnacyjny SPA “Królowa Wersalu DeLuxe”?
W skład Zabiegu SPA “Królowa Wersalu DeLuxe” wchodzi peeling enzymatyczny lub kawitacyjny, masaż twarzy, nałożenie maski nawilżającej oraz kremu.

Ile czasu trwa rytuał?
Rytuał potrwa 75 minut.

Zabieg Pielęgnacyjny SPA “Królowa Wersalu DeLuxe” | Szczecin to dobra okazja na reset i relaks, który długo Cię nie opuści. Będzie to idealny prezent dla każdej kobiety, która potrzebuje chwili dla siebie, aby zadbać o swoją cerę. Podaruj swojej partnerce wyjście do SPA na Dzień Kobiet, a na pewno będzie zadowolona!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

75 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W skład Zabiegu SPA wchodzi peeling enzymatyczny lub kawitacyjny, masaż twarzy, nałożenie maski nawilżającej oraz kremu. Organizator zapewnia ręczniki i jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WERSAL SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.