Zabieg na Twarz “Crystal Lifting” | Radom

Nowość
0.0 0 Opinie

Zabieg na Twarz “Crystal Lifting” | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Czujesz się zmęczona i chciałabyś zafundować skórze Twojej twarzy coś wyjątkowego? Zabieg na Twarz “Crystal Lifting” to masaż twarzy i szyi kryształowymi kamieniami, łyżeczkami oraz kulami spowoduje stymulację aż 21 punktów na Twojej twarzy. Zabieg wykonany jest na bazie naturalnych olejków oraz 24-karatowego złota poprawi owal twarzy, zlikwiduje obrzęki, a także pobudzi głębokie warstwy naskórka, powodując regenerację. Czas na odmłodzenie!

Co otrzymam w prezencie?
Voucher zawiera masaż twarzy i szyi kryształowymi kamieniami, łyżeczkami oraz kulami.

Ile potrwa zabieg?
Zabieg zajmie około 60 minut.

Jakie korzyści niesie ze sobą Zabieg na Twarz “Crystal Lifting”?
Zabieg daje natychmiastowe efekty w postaci poprawy owalu twarzy, likwiduje obrzęki, pobudza głębokie warstwy naskórka do regeneracji, ujędrnia, a także pomaga eliminować przebarwienia.

Zabieg na Twarz “Crystal Lifting” | Radom to perfekcyjny podarunek dla każdej kobiety, która marzy o regeneracji skóry twarzy. Zapewnij swojej bliskiej wyjątkowo relaksujący czas, wpływający na odmłodzenie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zawiera masaż twarzy i szyi kryształowymi kamieniami, łyżeczkami oraz kulami. Zabieg daje natychmiastowe efekty w postaci poprawy owalu twarzy, likwiduje obrzęki, pobudza głębokie warstwy naskórka do regeneracji, ujędrnia, a także pomaga eliminować przebarwienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Yasumi Radom

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.