eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Weekend dla Dwojga | Trójmiasto | Warszawa

0.0 0 Opinii

Weekend dla Dwojga | Trójmiasto | Warszawa


Gdańsk, Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

749,99 zł

749,99 zł

O prezencie

Nie lubicie zorganizowanych wycieczek i sami najlepiej planujecie swój wolny czas? Skorzystajcie z Weekendu dla Dwojga! Spędźcie dwie noce w luksusowym apartamencie, a zwiedzanie zaplanujcie sobie sami! Wybierzcie urokliwy Gdańsk lub pełną ciekawych miejsc Warszawę i przeżyjcie wspólnie wspaniałe, romantyczne chwile. Nowoczesny apartament, ze wszystkimi swoimi wygodami, pozwoli Wam na pełen relaks i odpoczynek o jakim marzyliście! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dwudniowy pobyt w hotelu, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa pobyt?
Prezent pozwala spędzić dwie doby hotelowe w nowoczesnym apartamencie. Doba hotelowa zaczyna się o 15, kończy zaś o 10 dnia następnego.

Czy apartament zawiera kuchnię?
Tak, apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne z pełną zabudową.

Weekend dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent ślubny

Szukasz pomysłu na prezent dla dwóch osób? Romantyczny Gdańsk, a może ogromna Warszawa? Weekend dla Dwojga to wspaniały podarunek, który doskonale sprawdzi się z okazji Dnia Kobiet lub rocznicy! Będzie również kapitalnym wyborem na urodziny lub imieniny! Spędźcie cudowny weekend w nowoczesnym apartamencie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Doba Hotelowa zaczyna się o 15:00 a kończy o 10:00. Wszystkie apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne z pełną zabudową. Oferta ważna jest przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia, z wyłączeniem okresu od maja do września.0.0 0 Opinii

 

To był fantastyczny weekend, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam

Aneta C.

Apartament na bardzo wysokim poziomie - piękny, czysty, spokojny, w bardzo dobrej lokalizacji. Obsługa miła i pomocna. Myśle, ze voucher powinien pokryć tez koszt parkingu w obiekcie, za który musieliśmy zapłacić - to jedyny minus. Jest to jeden z najlepszych prezentów jakie dostaliśmy na ślub! Pobyt był bardzo przyjemny.

Zobacz inne propozycje