Czterodniowy Wypoczynek dla Dwojga | Trójmiasto | Warszawa

0.0 0 Opinii

Czterodniowy Wypoczynek dla Dwojga | Trójmiasto | Warszawa


Gdańsk, Gdynia, Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1249,99 zł

1249,99 zł

O prezencie

Potrzebujecie odpoczynku? Miesiąc, pełen stresu i obowiązków, dał Wam się we znaki? Czterodniowy Wypoczynek dla Dwojga pomoże Wam odgonić stres i “naładować baterie”. Nieważne, czy zdecydujecie się na odpoczynek w Gdańsku, czy też w Warszawie - z pewnością docenicie nowoczesny apartament, którego udogodnienia trafią w Wasze gusta! Podarujcie sobie przedłużony weekend i cieszcie się romantycznymi chwilami, spędzonymi we dwoje! To będzie wspaniały wypoczynek!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje czterodniowy pobyt w hotelu, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa pobyt?
Prezent pozwala spędzić cztery doby hotelowe w nowoczesnym apartamencie. Doba hotelowa zaczyna się o 15, kończy zaś o 10 dnia następnego.

Czy apartament zawiera kuchnię?
Tak, apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne z pełną zabudową.

Czterodniowy Wypoczynek dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na super prezent dla dwóch osób? Czterodniowy Wypoczynek dla Dwojga to gwarancja zadowolenia i pomysł na świetny weekend! Pozwól obdarowanym wybrać - Gdańsk lub Warszawę i przekonaj się, jak odmieni ich samopoczucie przedłużony weekend! Wspaniały podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Chłopaka! Zalety nowoczesnego apartamentu doceni zarówno kobieta, jak i mężczyzna!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk, Gdynia, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 doby hotelowe, doba hotelowa zaczyna się od 15, a kończy o 10.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Doba Hotelowa zaczyna się o 15:00 a kończy o 10:00.Wszystkie apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne z pełną zabudową. Oferta ważna jest przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia, z wyłączeniem okresu wakacyjnego (czerwiec/lipiec/sierpień).0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.