Water Fly 2w1 (20 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Fly 2w1 (20 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Kto powiedział, że pobyt nad wodą musi oznaczać leżenie? Marzysz o niezwykłej przygodzie, o której będziesz pamiętać już zawsze? W takim razie poznaj Water Fly 2w1, w ramach której sprawdzisz możliwości aż dwóch niezwykłych maszyn. Czeka na Ciebie Flyboard oraz Water Jetpack. Oba pozwalają na niesamowitą wodną zabawę i gwarantują przypływ endorfin. Przygotuj się na wodne szaleństwo i pamiętaj o jednym - ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot na Water Jetpack oraz Lot na Flyboardzie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Dostaniesz na własny użytek dwa sprzęty — Flyboard oraz Water Jetpack. Swoją przygodę zaczynasz od Flyboardu, po 10 minutach sam podejmij decyzję czy kontynuujesz przygodę na tym sprzęcie czy chcesz spróbować swoich sił na Water Jet Pack.

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek, które poprawiają komfort lotu.

Water Fly 2w1 sprawdzi się jako prezent na osiemnastkę dla chłopaka lub dziewczyny. Jest to gwarancja emocji i dobrej zabawy nad wodą. Możliwość skorzystania z dwóch niezwykłych maszyn, które służą do latania, to nie lada gratka dla miłośników adrenaliny. Przekonaj się, jak łatwo spełnić marzenia bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie pozwala skorzystać z lotu na Flyboardzie po 10 minutach sam podejmij decyzję czy kontynuujesz przygodę na tym sprzęcie czy chcesz spróbować swoich sił na Water Jet Pack. Prezent realizowany jest w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyn kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.