(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 3D - rozmiar L

0.0 0 Opinii

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 3D - rozmiar L


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1024,99 zł

1024,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz zwiedzać nowe kraje, poznawać nowe kultury? Twoja podróż zaczyna się już w domu, gdy rozpoczynasz jej planowanie, a nie kończy się nigdy, bo uwielbiasz ją wspominać? Podaruj sobie stylowy prezent, który nie tylko okaże się praktycznym planerem, ale także wspaniałą, oryginalną ozdobą. Twoja Drewniana Mapa Świata 3D - rozmiar L to unikalna pamiątka, pozwalająca na planowanie i zaznaczanie już odbytych podróży. Wykonana w Polsce, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zachwyci oko wszystkich osób, które na nią spojrzą. Zamów niezwykłą mapę i… planuj kolejne podróże! 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tworzenie i personalizację dużej Drewnianej Mapy Świata 3D z zaznaczonymi już granicami i nazwami państw, stolic oraz stanów.

Jak będzie wyglądała moja mapa świata?
Sam projektujesz swoją mapę. To Ty decydujesz, jaki charakter będzie miała. Możesz personalizować swoją mapę poprzez wybór:
- koloru swojej mapy,
- języka polskiego lub angielskiego.

Ponadto otrzymasz 70 drewnianych pinezek, którymi możesz zaznaczać odwiedzone miejsca bądź te, które planujesz zobaczyć. W zestawie znajdują się również samoloty, statki, kompas, nazwy oceanów, a nawet delfiny. Wszystko po to, by mapa wyglądała dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Może stanowić niezwykłą mapę wspomnień lub być planogramem nadchodzących przygód. Zestaw, który otrzymasz, będzie do samodzielnego montażu. Zarówno projektowanie, jak i późniejsze tworzenie własnej mapy to świetna zabawa!

Czym charakteryzuje się mapa?
Mapa Świata to:
- wymiary 210 x 130 cm,
- grubość około 5 mm,
- naturalny materiał - zaimpregnowana brzoza,
- polski produkt.
Reszta jest zależna od Twojej inwencji i tego, jaka dokładnie mapa Ci się wymarzyła.

Czy cena obejmuje dostawę?
Tak, dostawa jest wliczona w cenę i obejmuje całą Polskę.

Po jakim czasie mogę spodziewać się mapy?
Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Twoja Drewniana Mapa Świata 3D - rozmiar L | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent na zaręczyny, prezent ślubny

Szukasz naprawdę oryginalnego prezentu na rocznicę ślubu dla żony lub męża? Zastanawiasz się, jaki prezent dla osoby, która kocha podróże wybrać? Twoja Drewniana Mapa Świata 3D - rozmiar L to wymarzony prezent dla osób uwielbiających zwiedzanie i wyjazdy. Mapa świata to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia. Podoba się i mężczyznom, i kobietom - niezależnie od wieku, czy upodobań. Stanowi świetną ozdobę i jest stylowym planerem kolejnych wojaży oraz cudowną księga wspomnień. Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia bliskich osób!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent zawiera Mapę Świata 3D rozmiar L: o wymiarach 210x130 cm, grubości około 5 mm, wykonaną z naturalnego materiału - zaimpregnowanej brzozy (kolory do wyboru - maksymalnie 3), wybór języka (polski lub angielski), 70 szt. drewnianych pinezek. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Dostawa gratis.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Losokawood

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje