(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 2D - rozmiar S

0.0 0 Opinii

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 2D - rozmiar S


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

529,99 zł

529,99 zł

O prezencie

Podróże to Twoja pasja? W Twoich oczach pojawia się iskierka podekscytowania w momencie, gdy zaczynasz planować wyjazd? W takim razie Twoja Drewniana Mapa Świata 2D - rozmiar S została stworzona specjalnie dla Ciebie! Unikalna ozdoba, stylowy planer, gustowna “księga” wspomnień - od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz. Perfekcyjnie wykonana mapa zawiera wiele elementów, dzięki którym możesz zaznaczać miejsca odwiedzone lub te, które dopiero planujesz zwiedzić. Spełniaj marzenia, korzystając z niezwykłej mapy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tworzenie i personalizację małej Drewnianej Mapy Świata 2D z zaznaczonymi już granicami i nazwami państw, stolic oraz stanów.

Jak będzie wyglądała moja mapa świata?
Sam projektujesz swoją mapę. To Ty decydujesz, jaki charakter będzie miała. Możesz personalizować swoją mapę poprzez wybór:
- koloru swojej mapy,
- języka polskiego lub angielskiego.

Ponadto otrzymasz 70 drewnianych pinezek, którymi możesz zaznaczać odwiedzone miejsca bądź te, które planujesz zobaczyć. W zestawie znajdują się również samoloty, statki, kompas, nazwy oceanów, a nawet delfiny. Wszystko po to, by mapa wyglądała dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Może stanowić niezwykłą mapę wspomnień lub być planogramem nadchodzących przygód. Zestaw, który otrzymasz, będzie do samodzielnego montażu. Zarówno projektowanie, jak i późniejsze tworzenie własnej mapy to świetna zabawa!

Czym charakteryzuje się mapa?
Mapa Świata to:
- wymiary 120 x 75 cm,
- grubość około 5 mm,
- naturalny materiał - zaimpregnowana brzoza,
- polski produkt.
Reszta jest zależna od Twojej inwencji i tego, jaka dokładnie mapa Ci się wymarzyła.

Czy cena obejmuje dostawę?
Tak, dostawa jest wliczona w cenę i obejmuje całą Polskę.

Po jakim czasie mogę spodziewać się mapy?
Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Twoja Drewniana Mapa Świata 2D - rozmiar S | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla małżeństwa, prezent dla rodziny

Wyjątkowy prezent może przybierać różne formy. Jeśli nie wiesz, jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu wybrać bądź rozglądasz się za niesamowitym prezentem na parapetówkę, to Twoja Drewniana Mapa Świata 2D - rozmiar S sprawdzi się doskonale! Stylowa mapa to nie tylko wspaniały pomysł na prezent dla podróżników i osób, które kochają wyjazdy, ale także niesamowita i unikalna ozdoba domu lub mieszkania. Świetny prezent świąteczny, który pasuje dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Podaruj wymarzony prezent bliskim i przekonaj się, że spełnianie marzeń wcale nie jest trudne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent zawiera Mapę Świata 2D rozmiar S: o wymiarach 120x75cm, grubości około 5 mm, wykonaną z naturalnego materiału - zaimpregnowanej brzozy (kolory do wyboru - maksymalnie 1), wybór języka (polski lub angielski), 70 szt. drewnianych pinezek. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Dostawa gratis.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Losokawood

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje