(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 2D - rozmiar L

0.0 0 Opinii

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 2D - rozmiar L


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

659,99 zł

659,99 zł

O prezencie

Na ścianie może znajdować się wiele ciekawych rzeczy, będących niezwykłą ozdobą. A co, gdy znajdzie się na niej nie tylko stylowa dekoracja, ale jednocześnie planer podróży i “księga wspomnień”? Właśnie takie role może pełnić Twoja Drewniana Mapa Świata 2D - rozmiar L! Mapa została wykonana w Polsce, jest w 100% naturalna i charakteryzuje się dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Na ścianie prezentuje się obłędnie, a miłośnicy podróżowania z podekscytowaniem uzupełniają na niej miejsca, które odwiedzili bądź te, które dopiero odwiedzą. Podaruj sobie luksusową i praktyczną ozdobę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tworzenie i personalizację dużej Drewnianej Mapy Świata 2D z zaznaczonymi już granicami i nazwami państw, stolic oraz stanów.

Jak będzie wyglądała moja mapa świata?
Sam projektujesz swoją mapę. To Ty decydujesz, jaki charakter będzie miała. Możesz personalizować swoją mapę poprzez wybór:
- koloru swojej mapy,
- języka polskiego lub angielskiego.

Ponadto otrzymasz 70 drewnianych pinezek, którymi możesz zaznaczać odwiedzone miejsca bądź te, które planujesz zobaczyć. W zestawie znajdują się również samoloty, statki, kompas, nazwy oceanów, a nawet delfiny. Wszystko po to, by mapa wyglądała dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Może stanowić niezwykłą mapę wspomnień lub być planogramem nadchodzących przygód. Zestaw, który otrzymasz, będzie do samodzielnego montażu. Zarówno projektowanie, jak i późniejsze tworzenie własnej mapy to świetna zabawa!

Czym charakteryzuje się mapa?
Mapa Świata to:
- wymiary 210 x 130 cm,
- grubość około 5 mm,
- naturalny materiał - zaimpregnowana brzoza,
- polski produkt.
Reszta jest zależna od Twojej inwencji i tego, jaka dokładnie mapa Ci się wymarzyła.

Czy cena obejmuje dostawę?
Tak, dostawa jest wliczona w cenę i obejmuje całą Polskę.

Po jakim czasie mogę spodziewać się mapy?
Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Twoja Drewniana Mapa Świata 2D - rozmiar L | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla szefa, prezent dla szefowej

Rozglądasz się za niezwykłym i uniwersalnym prezentem, który pasuje na każdą okazję? A może wspólnie ze znajomymi szukacie prezentu dla przyjaciela lub przyjaciółki - osoby, która uwielbia wyjazdy? Twoja Drewniana Mapa Świata 2D - rozmiar L to wymarzony prezent dla osób w każdym wieku. Stylowa ozdoba doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz i stanowi niezwykłą pamiątkę, na której można zaznaczać miejsca, które się odwiedziło lub te, które się dopiero odwiedzi. Mapa to niesamowity prezent świąteczny lub urodzinowy! Spełnij marzenia bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent zawiera Mapę Świata 2D rozmiar L: o wymiarach 210x130 cm, grubości około 5 mm, wykonaną z naturalnego materiału - zaimpregnowanej brzozy (kolory do wyboru - maksymalnie 1), wybór języka (polski lub angielski), 70 szt. drewnianych pinezek. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Dostawa gratis.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Losokawood

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje