eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Trzydniowy Detoks Sokowy Basic | Wiele lokalizacji

0.0 0 Opinii

Trzydniowy Detoks Sokowy Basic | Wiele lokalizacji


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

329,99 zł

329,99 zł

O prezencie

Zdrowe odżywianie to Twoje marzenie? Pragniesz zachować doskonałą figurę, a jednocześnie zadbać o zdrowy organizm? Poznaj Najzdrowszy Prezent – Dieta sokowa, która diametralnie zmieni Twoje nawyki żywieniowe i pomoże w dbaniu o siebie! Dieta sokowa jest oparta wyłącznie na świeżych sokach, które zastępują posiłki i całkowicie spełniają potrzeby żywieniowe przez cały czas trwania kuracji. Dzięki niej m.in. oczyścisz organizm z toksyn oraz stracisz zbędne kilogramy! Postaw na zdrowie, postaw na siebie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dietę sokową na trzy dni oraz bezpłatną dostawę. 

Z ilu soków składa się dieta?
Pakiety dietetyczne składają się dziennie z 6 świeżych i zdrowych soków, o pojemności 0,5 litra każdy.

Kiedy należy zdecydować się na detox sokami?
Kuracja pełna soków COLD PRESS skutecznie wzmacnia i oczyszcza organizm, więc dedykowana jest każdemu, kto chce w naturalny, szybki i efektywny sposób wspomóc procesy detoksykacyjne i pracę układu pokarmowego.

Czy są przeciwwskazania do zastosowania detoksu?
Owszem, mimo, że detoks ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, bywają sytuacje, kiedy nie powinniśmy się na niego decydować. Należy pamiętać, że detoks sokami jest niskokaloryczny, dlatego nie jest polecany osobom przed 18 rokiem życia oraz dla osób starszych. Detoksów sokowych nie mogą przeprowadzać także kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz osoby przewlekle chore lub uczulone na składniki soków COLD PRESS. Należy także pamiętać, że podczas trwania detoksu owocowego, powinniśmy zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego i się nie forsować.

Czy wiesz, że...
Zestawy sokowe zastępują dzienne zapotrzebowanie na posiłki i witaminy oraz mikroelementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kaloryczność każdego z soków została dopasowana do pory dnia, w jakiej powinien być spożyty. Butelki, które otrzymasz mają numery od 1 do 6 – to informacja, w jakiej kolejności powinieneś spożyć soki.

Najzdrowszy Prezent - Dieta Sokowa sprawdzi się jako:
prezent na żony, prezent na Dzień Kobiet, prezent urodzinowy

Pragniesz wesprzeć bliską Ci osobę, która podjęła się dbania o sylwetkę i zdrowie? Najzdrowszy Prezent - Dieta Sokowa to doskonały pomysł na prezent na Dzień Mamy lub Dzień Kobiet! Doskonale sprawdzi się jako podarunek urodzinowy bądź upominek świąteczny! Pokaż bliskim, że ich wspierasz i podaruj fantastyczną koncepcję zdrowego odżywiania!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

3 dni.

Uczestnicy

1 osoba.

Ważne informacje

Prezent obejmuje trzydniowy detoks sokami. Prezent dostarczany jest bezpłatnie na terenie kraju.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natura Cold Press

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje