JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Dwudniowy Detoks Sokowy Basic | Wiele lokalizacji

Dwudniowy Detoks Sokowy Basic | Wiele lokalizacji


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.

219,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, który dodatkowo będzie pro-zdrowotny? Podaruj zdrowie w butelce! Detoks Sokowy to pomysł na szczupłą sylwetkę i zdrowy organizm! Detoks sokami to najlepszy moment, by wprowadzić do swojego życia nowe, zdrowe nawyki żywieniowe, które zostaną z Tobą na zawsze! Najważniejsze, że nie tracisz walorów smakowych! Naturalnie wyciskane soki są wyjątkowo smaczne, a ich zdrowe działanie poczujesz niemal natychmiast!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dietę sokową na dwa dni oraz bezpłatną dostawę. 

Z ilu soków składa się dieta?
Pakiety dietetyczne dziennie składają się z 6 świeżych i zdrowych soków, o pojemności 0,5 litra każdy.

Kiedy należy zdecydować się na detox sokami?
Kuracja pełna soków COLD PRESS skutecznie wzmacnia i oczyszcza organizm, więc dedykowana jest każdemu, kto chce w naturalny, szybki i efektywny sposób wspomóc procesy detoksykacyjne i pracę układu pokarmowego.

Czy są przeciwwskazania do zastosowania detoksu?
Owszem, mimo, że detoks ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, bywają sytuacje, kiedy nie powinniśmy się na niego decydować. Należy pamiętać, że detoks sokami jest niskokaloryczny, dlatego nie jest polecany osobom przed 18 rokiem życia oraz dla osób starszych. Detoksów sokowych nie mogą przeprowadzać także kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz osoby przewlekle chore lub uczulone na składniki soków COLD PRESS. Należy także pamiętać, że podczas trwania detoksu owocowego, powinniśmy zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego i się nie forsować.

Czy wiesz, że…
Metoda wyciskania Cold Press dzieli się na dwa etapy. Pierwszy polega na rozdrobnieniu surowych, nieprzetworzonych produktów zimnym, nienagrzewającym się ostrzem. To ważne, ponieważ niska temperatura pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze surowców. Drugim etapem jest powolne miażdżenie rozdrobnionych produktów, ich włókien i struktur komórkowych, przy użyciu zaawansowanej prasy hydraulicznej.

Dwudniowy Detoks Sokowy sprawdzi się jako:
prezent świąteczny, prezent urodzinowy, prezent dla koleżanki

Bliska Ci osoba pracuje nad sylwetką i chce zdrowo żyć? Wspomóż Jej starania Detoksem Sokowym, który doskonale sprawdzi się jako prezent świąteczny lub urodzinowy! Podarowanie komuś zdrowia i wsparcie w drodze do lepszej sylwetki to pomysł na upominek dla koleżanki bądź kolegi! Pyszne soki dadzą impuls do działania!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Czas trwania

2 dni.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwudniowy detoks sokami. Prezent dostarczany jest bezpłatnie na terenie kraju.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.