Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Trening personalny EMS | Gdańsk

5.0 1 Opinii

Trening personalny EMS | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

140,00 zł

140,00 zł

O prezencie

Jesteś osobą zapracowaną, która ma niewiele czasu na odpowiedni trening? W takim razie skorzystaj z wyjątkowego Treningu Personalnego EMS! Spokojnie, to nie kolejny, “cudowny” trening, który nie wymaga żadnego wysiłku. Jest to przełomowa metoda treningowa, do której wykorzystywana jest elektrostymulacja mięśniowa. Podczas treningu stymulowane są między innymi mięśnie klatki piersiowej, brzucha, grzbietu, odcinka lędźwiowego pleców, pośladków, ud i bicepsów. Ta metoda pozwala na zbudowanie zadowalającej masy mięśniowej, kondycji i siły oraz utratę tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż podczas tradycyjnych ćwiczeń. Wystarczy 1-2 treningi w tygodniu, ponieważ trening ems wyzwala średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż tradycyjny trening konwencjonalny. Podczas treningu można spalić nawet 1200 kcal, dzięki czemu utrata wagi jest zauważalna bardzo szybko. Dodatkowo trening wykonywany jest w komfortowej atmosferze - sam na sam z trenerem personalnym, z dala od zatłoczonych klubów fitness czy siłowni. Podaruj sobie zdrowie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa trening?
Trening EMS potrwa 60 minut, z czego 20 minut wymaga wysiłku.

Kiedy są widoczne pierwsze rezultaty treningu?
Pierwsze widoczne rezultaty pojawiają się przy czwartym treningu.

Czy trening odbywa się w ogólnodostępnej sali?
Trening z trenerem personalnym odbywa się sam na sam, bez udziału osób trzecich.

Czy otrzymam niezbędny strój?
Tak, na treningu otrzymasz niezbędny strój do ćwiczeń EMS.

Trening Personalny EMS sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla kobiety, prezent dla mężczyzny

Szukasz ciekawego, a przede wszystkim praktycznego prezentu dla męża? Nie wiesz jaki podarunek wybrać dla ukochanej? Trening Personalny EMS to rewolucyjne podejście do dbania o ciało i zdrowie. Stworzony został dla zapracowanych osób, ponieważ jest dużo bardziej efektywny od zwykłego treningu. Voucher na siłownię w Gdańsku to wspaniały pomysł na super prezent i okazja, by łatwo (choć oczywiście z wysiłkiem) zbudować niezwykłą sylwetkę i zadbać o zdrowie! Prezent przeznaczony jest dla osób w niemal każdym wieku - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wybierz niezwykłe emocje i podaruj bliskiej osobie wspaniały prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Na treningu podopieczny otrzymuje strój do treningu EMS. Wymagane obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut (20 minut wysiłku)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się indywidualnie z instruktorem. Przeciwwskazania do treningu: padaczka, choroba psychiczna (schizofrenia), choroby serca, rozrusznik serca, nadczynność tarczycy, mocznica itp., ciąża, ciężka hemofilia, przepuklina brzuszna, rak, zakrzepica lub skłonność do zakrzepów (trombofilia, problemy z krzepliwością krwi), ciężkie choroby neurologiczne, cukrzyca, gruźlica, elementy/implanty metalowe, choroby powodujące gorączkę, ostre zapalenia bakteryjne i wirusowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Quick Gym

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Ala

Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia. Trener na spokojnie wytłumaczył wszystko, sprawdził skład ciała i omówił wyniki, ćwiczenia dostosował to kondycji. Bardzo polecam

Zobacz inne propozycje