Tajski Masaż Dłoni | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Trójmiasto
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dłonie stanowią wizytówkę każdej osoby. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby utrzymać je w nienagannym stanie oraz dbać o ich dobrą kondycję. Teraz masz sposobność to zrobić poddając je relaksującemu zabiegowi, a mianowicie Tajskiemu Masażowi Dłoni! Na jego realizację możesz sobie pozwolić niezależnie od ilości obowiązków, gdyż zajmuję tylko kilkadziesiąt minut! To wspaniała okazja, żeby się odprężyć i znaleźć chwilę tylko dla siebie. Odwiedź renomowany salon SPA i przekonaj się, jak bardzo odprężająca jest wspomniana atrakcja. Pozwól, aby doświadczone masażystki rozluźniły mięśnie i sprawiły, że Twoje dłonie na nowo staną się delikatne i powabne.

Prezent obejmuje:

  • Półgodzinny tajski masaż dłoni,
  • Chwilę relaksu tylko dla Ciebie!

Prezent dla żony, narzeczonej lub mamy to ciężki orzech do zgryzienia? Nie wiesz, co najbardziej uszczęśliwi Twoją ukochaną? Nie martw się, bo mamy na to rozwiązanie! Tajski Masaż Dłoni zadowoli każdą miłośniczkę piękna i relaksu! Ten oryginalny prezent przeniesie ją w orientalny świat, który zapamięta na długo!

Miejsce realizacji

Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby dermatologiczne.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności