Spływ Kajakowy dla Przyjaciół | Kielce (okolice)

0.0 0 Opinii

Spływ Kajakowy dla Przyjaciół | Kielce (okolice)


Sokołów Dolny (Kielce)
5-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,00 zł

369,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na wspólny wypad połączony z aktywnością fizyczną? Kochacie piękne widoki a woda to Wasz żywioł? Wybierzcie się razem na Spływ Kajakowy dla Przyjaciół i odpocznijcie wspólnie od miejskiego zgiełku! Zakochajcie się w tej szesnastokilometrowej trasie i bawcie się dobrze! Wiosłujcie, śpiewajcie i kąpcie się podczas tej niezwykłej podróży! Idealny sposób na “oderwanie się” i relaks połączony z wysiłkiem fizycznym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje spływ kajakowy dla 5-6 osób.

Jaka jest długość trasy?
Długość trasy to około 16 km rzekami: Czarna Nida, Biała Nida oraz Nida.

Czy wiesz, że…
Jedyne przejście graniczne, z którego można wypłynąć kajakiem z Unii Europejskiej, znajduje się w Rudawce w województwie podlaskim. Granicę z Białorusią można przebyć z paszportem, wizą i ubezpieczeniem. Rocznie przez ten wyjątkowy punkt graniczny przepływa około 200 turystów. Zamiar wizyty u naszych wschodnich sąsiadów trzeba zgłosić straży granicznej!

Spływ Kajakowy dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla niego, prezent dla niej.

Szukasz pomysłu na prezent dla kilku osób, które lubią aktywność fizyczną i piękne widoki? Spływ Kajakowy dla Przyjaciół to wyjątkowy prezent dla grupy! Doskonale sprawdzi się jako upominek zarówno dla niej, jak i dla niego! Ten rodzaj aktywności fizycznej z pewnością spodoba się każdemu, niezależnie od wieku czy umiejętności!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sokołów Dolny (Kielce)

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 5-6 godzin

Uczestnicy

5-6 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Ważne informacje

Dzieci mogą wziąć udział w realizacji prezentu pod opieką osób dorosłych (minimalny wiek: 3 lata). Jedna osoba z grupy musi być pełnoletnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Spływy Kajakowe u Jakuba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.