JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem z Filmowaniem Selfie | Włocławek

Włocławek
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wznieś się na wysokość 4000 metrów nad poziom morza i oddaj skok swojego życia! Stojąc na krawędzi samolotu, gotowy do wyskoku, jesteś pełen adrenaliny jakiej nie doświadczyłeś do tej pory. Zaczyna się! Te kilkadziesiąt sekund swobodnego spadania są prawdopodobnie najbardziej niesamowitymi chwilami w Twoim życiu! Całe przeżycie uwieczni kamera gopro, którą będzie trzymał Twój instruktor! Selfie w lustrze to już prawdziwy przeżytek! Teraz przyszedł czas na Selfie w chmurach!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skou, skok ze spadochronem w tandemie (z instruktorem) oraz filmowanie kamerą gopro z ręki instruktora.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?

Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów, co gwarantuje 60 sekund swobodnego spadania i ok. 6 minut szybowania na otwartej czaszy.

Z jakiego samolotu oddawane są skoki i ile osób może jednocześnie oddać skok?

Samolot L-410 Turbolet, który posiada 2 silniki może pomieścić 16 osób. Jednocześnie skok może oddać 5 uczestników.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skoku ze spadochronem?

Tak, przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 130 cm oraz waga powyżej 110 kg. Nie zaleca się skoku osobom z chorobami serca lub niewydolnością układu oddechowego.

Czy wiesz, że...

Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!

Skok ze spadochronem z filmowaniem selfie sprawdzi się jako:

Prezent z okazji Urodzin, Podarunek dla Niej, Prezent dla Niego, Prezent na Rocznicę, Prezent dla Nastolatka

Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na Święta wybrać dla fana adrenaliny, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Skok ze spadchronem to wyjątkowy prezent, który zapewnia największą dawkę emocji! Podaruj swoim bliskim wymarzony prezent  i spraw śmiech na ich twarzach. Ten prezent to także, świetny podarunek na urodziny!


Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1929
Filtruj Prezenty

Opinie (4)

Agnieszka Bendryn

Wszystko super, na pewno skorzystam znowu :)

Janusz Sala

Fajne wrażenia:) Profesjonalizm wzbudza zaufanie i zmniejsza obawy przed skokiem. Bardzo dobre podejście do klienta. Super przygoda

Agnieszka Marcińska

Jestem zachwycona! nie dość, że było to cudowne przeżycie to wszyscy, którzy byli tam obecni to niesamowici ludzie . Profesjonaliści a przy tym tacy wyluzowani, zabawni, ich spokój i opanowanie dodawał odwagi :) polecam każdemu to miejsce a sama wrócę z pewnością <3

Rafał Durys

Niezapomniane przeżycie. Polecam każdemu kto lubi mocne wrażenia.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.