Skok ze Spadochronem | Kraków

1 2 3 4 5 (6)
Kraków (okolice)
1 os.

690 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Złote słońce, chmury i samoloty na bardzo dużej wysokości, to bardzo częsty widok na naszym niebie. Odwróćmy perspektywę - panorama Krakowa, budynki w oddali i Ty na pokładzie samolotu..ze spadochronem! Nic nie dostarcza takich emocji oraz adrenaliny jak chwila przed skokiem. Żaden dźwięk nie jest w stanie przebić się przez ogłuszający łomot Twojego serca, ale nie ma już odwrotu! Czeka Cię prawie minuta swobodnego spadania, a następnie około 10 minut zanim znów postawisz nogi na ziemi. W tym czasie będziesz mógł podziwiać przepiękne widoki, dostępne wyłącznie spadochroniarzom! Tę przygodę z pewności zapamiętasz na bardzo długo!

Najczęściej zadawane pytania:

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich, wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku oraz skok tandemowy z instruktorem.

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?

Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skoku ze spadochronem?

Tak, przeciwwskazaniem jest wzrost poniżej 130 cm oraz waga powyżej 120 kg. Nie zaleca się skoku osobom z chorobami serca lub niewydolnością układu oddechowego.

Czy istnieje możliwość kupienia filmu lub zdjęć i czy jest ona dodatkowo płatna?

Tak, istnieje taka możliwość i jest ona dodatkowo płatna, szczegółów możesz dowiedzieć się u naszego wykonawcy.

Czy wiesz, że...

Spadochron tandemowy wynaleziono w USA na początku lat 80. Na początku stosowany był w amerykańskim wojsku. Od czasu wynalezienia, system tandemowy przeszedł wiele ulepszeń!

Skok ze spadochronem sprawdzi się jako:

Prezent z okazji Urodzin, Podarunek dla Niej, Prezent dla Niego, Prezent na Rocznicę


Ekstremalny prezent dla sportowca nigdy nie jest prostą sprawą. Można oczywiście kupić sprzęt sportowy, ale istnieje duże ryzyko niedopasowania do rozmiarów i preferencji bliskiej Ci osoby. Mamy rozwiązanie - podaruj przeżycie! To pomysłowy prezent dla każdego, kto lubi spędzać aktywnie czas, nie boi się wyzwań i pragnie potężnego zastrzyku adrenaliny. Żadne atrakcje w Krakowie nie zapewnią Ci takich wrażeń. Jeżeli potrzebny Ci jest podarunek dla brata, siostry, męża, żony lub narzeczonej czy też narzeczonego, to nie musisz szukać dalej! Skoki spadochronowe to niecodzienne prezenty, które robią wrażenie na każdym, niezależnie od płci i wieku. Życie to przygoda - nie pozwól, aby coś Cię ominęło!

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku.  Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.Opinie (17)

Paweł Wróbel

Rewelacyjne przeżycie. Polecam gorąco!

Jarek Zawada

Nie myślałem że ten skok jest aż tak fajny polecam każdemu :)

Michał Walczak

Niesamowite przeżycie niezwykła atmosfera przemili i zabawni instruktorzy polccam każdemu

Mateusz Kamiński

Po prostu trzeba spróbować, słowami nie da się tego opisać. Petarda !!

Monika Kanarek

skok ze spadochronem w tandemie bardzo mi się podobał. adrenalina i emocje związane z wyskokiem z samolotu będą niezapomniane do końca życia. z chęcią bym to jeszcze kiedyś powtórzyła

1 2 3 4
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.