Skok ze Spadochronem | Gliwice

1 2 3 4 5 (0)
Gliwice
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzy Ci się naprawdę szalony wyczyn, taki o którym z dumą można opowiadać znajomym? Skocz ze Spadochronem! Chyba każdy chociaż raz marzył o tak imponującym wyczynie, ale niewiele osób ma odwagę zrealizować to marzenie. Oni, nigdy nie dowiedzą się, co tracą – Ty masz okazję. To 50 sekund całkowicie swobodnego spadania z prędkością bliską 200 km/h, a następnie nawet 10 min. lotu z otwartą czaszą spadochronu. Po tym skoku, możesz śmiało stwierdzić, że dla Ciebie żadne przeżycie nie jest zbyt ekstremalne. Odważ się na szalony skok!

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?

Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?

Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?

Czas swobodnego spadania to około 50 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Skok ze Spadochronem doskonale sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na 18-tkę, prezent dla faceta.

Jeżeli do głowy nie przychodzą Ci ciekawe pomysły na prezenty, to rozważ coś z zupełnie innej półki. Skok ze Spadochronem to najbardziej ekstremalny prezent dla każdego. Wręczając tego typu upominek, możesz mieć pewność, że będzie pamiętany przez bardzo długi czas.


Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Realizacja przeżycia możliwa od maja do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok realizowany jest z wysokości 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.Opinie (6)

Monika

Wszystko mi się podobało i nic bym nie zmieniła. Skok ze spadochronem dostałam na urodziny i to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam, a do tego spełniłam jedno ze swoich marzeń.

arek

super skok super organizacja i podejście

Łukasz

Zakup prezentu i czas transakcji - blyskawiczne. Sama realizacja prezentu - jedno z lepszych przeżyć w życiu. Super ekipa w Gliwicach na lotnisku, która organizuje całość bardzo profesjonalnie, z idealnym poczuciem humoru. Pełen profesjonalizm. Well done!

Katarzyna

Świetna organizacja i niesamowite doświadczenie

Wiesław

Wszystko w jak najlepszym porządku.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje