JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Gliwice

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Gliwice

Gliwice
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzy Ci się naprawdę szalony wyczyn, taki o którym z dumą można opowiadać znajomym? Skocz ze Spadochronem! Chyba każdy chociaż raz marzył o tak imponującym wyczynie, ale niewiele osób ma odwagę zrealizować to marzenie. Oni, nigdy nie dowiedzą się, co tracą – Ty masz okazję. To 50 sekund całkowicie swobodnego spadania z prędkością bliską 200 km/h, a następnie nawet 10 min. lotu z otwartą czaszą spadochronu. Po tym skoku, możesz śmiało stwierdzić, że dla Ciebie żadne przeżycie nie jest zbyt ekstremalne. Odważ się na szalony skok!

Z jakiej wysokości realizowany jest skok?

Skok odbywa się z wysokości 4 000 metrów.

Skok realizowany jest z instruktorem?

Tak. Każdy skok realizowany jest w tandemie.

Ile wynosi czas swobodnego spadania?

Czas swobodnego spadania to około 50 sekund, prędkość takiego lotu to nawet 200 km/h. Po tym czasie następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot z otwartą czaszą trwa około 7-10 minut.

Skok ze Spadochronem doskonale sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na 18-tkę, prezent dla faceta.

Jeżeli do głowy nie przychodzą Ci ciekawe pomysły na prezenty, to rozważ coś z zupełnie innej półki. Skok ze Spadochronem to najbardziej ekstremalny prezent dla każdego. Wręczając tego typu upominek, możesz mieć pewność, że będzie pamiętany przez bardzo długi czas.


Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok realizowany jest z wysokości 4000 metrów, w tandemie z instruktorem. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1920
Filtruj Prezenty

Opinie (10)

Andrzej Dukalski

Bardzo miła i pomocna obsługa, fantastyczna atmosfera na miejscu, instruktor rewelacja, rzeczowy, spokojny, wszystko dobrze wyjaśnił także nie było czym się stresować. Jedyny minus to zależność od warunków pogodowych, ale ciężko akurat o to mieć do kogokolwiek pretensje.

Anna Ziejka

Skok ze spadochronem był genialny. Atmosfera i ludzie zaangażowani w to wydarzenie byli bardzo pozytywni i czułam się jak w jednej wielkiej rodzinie. Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa, ponieważ nie ma się czego przyczepić. Cieszę się że to akurat tam mogłam spełnić swoje wielkie marzenie. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto lubi takie zwariowane akcje.

Marek

Dzisiaj wykonałem skok, coś niesamowitego! Mega polecam instruktora Bogdana :)

Kinga Waleczek

Jestem bardzo zadowolona z realizacji, super atmosfera i pełen profesjonalizm.

Monika

Wszystko mi się podobało i nic bym nie zmieniła. Skok ze spadochronem dostałam na urodziny i to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam, a do tego spełniłam jedno ze swoich marzeń.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.