(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja w Strefie Relaksu dla Dwojga | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinii

Sesja w Strefie Relaksu dla Dwojga | Białystok


Białystok
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Jesteście dwójką mocno zapracowanych osób? Szukacie okazji, by, choć na chwilę, oderwać się od codziennych obowiązków i wybrać się do krainy głębokiego odprężenia? Zapraszamy na wyjątkową Sesję w Strefie Relaksu dla Dwojga, która odbywa się w salonie spa w Białymstoku. Sesja to połączenie floatingu, czyli odprężającego “unoszenia się” na wodzie oraz sauny japońskiej. Taka sesja zapewnia nie tylko niezwykły relaks i “oczyszczenie głowy”, ale także szereg korzyści zdrowotnych. Z łatwością naładujecie baterie i przygotujecie się do nadchodzących wyzwań. Podarujcie sobie relaksującą chwilę zapomnienia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję w Strefie Relaksu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda taka sesja?
Sesja składa się z floatingu i pobytu w saunie japońskiej. Obie przyjemności są mocno relaksujące i znakomicie wpływają na organizm.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Sesja potrwa około 60 minut.

Sesja w Strefie Relaksu dla Dwojga | Białystok sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Walentynki, prezent na Dzień Chłopaka

Jak wybrać idealny prezent dla rodziców? Najlepiej zapewnić im relaks, emocje i czas tylko dla siebie. Sesja w Strefie Relaksu dla Dwojga w Białymstoku to doskonały pomysł na prezent, który spełnia wyżej wymienione kryteria. Niezależnie od tego, czy rozglądasz się za prezentem dla rodziców na rocznicę ślubu, czy też szukasz niespodzianki bez okazji, która ich zaskoczy, to pobyt w strefie relaksu będzie doskonałym wyborem. Voucher do spa w Białymstoku to uniwersalny prezent, pasujący zawsze! Podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Nie można korzystać z prezentu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Jeżeli jesteś w ciąży to zapytaj swojego lekarza o przeciwwskazania. Należy zabrać ze sobą klapki pod prysznic, opcjonalnie strój do kąpieli (zaleca się nago). Na miejscu dostępne ręczniki i zatyczki do uszu, strój do saunowania, woda. 2h przed wizytą nie pić kawy i nie najadać się do syta, najlepiej być bez soczewek jeśli ktoś nosi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje