Sesja Fotograficzna "Warrior" | Warszawa

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "Warrior" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1349,99 zł

1349,99 zł

O prezencie

W Twoich żyłach płynie krew prawdziwego wojownika? Jesteś osobą twardą i nieustępliwą i chętnie pokażesz światu tę stronę swojego charakteru? Zapraszamy na niezwykłą Sesję Fotograficzną “Warrior” w Warszawie! Profesjonalny fotograf wydobędzie na światło dzienne Twoją duszę wojownika, a charakteryzatorka dopełni dzieła, przygotowując artystyczny wizaż. Czuj się swobodnie i pokaż swoje “prawdziwe ja” przed obiektywem!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Sesji Fotograficznej “Warrior”. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co otrzymam w ramach sesji?
Otrzymasz profesjonalną sesję zdjęciową, profesjonalny wizaż artystyczny, dodatki dobrane indywidualnie oraz 5 zdjęć wysokiej jakości, poddanych autorskiemu retuszowi, które wybierzesz spośród 50 propozycji.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja wraz z wizażem artystycznym potrwa około 3 godzin.

Sesja Fotograficzna “Warrior” | Warszawa to wspaniały pomysł na prezent dla wojowników. Wspaniała zabawa, ciekawa przygoda i niezwykła pamiątka w postaci profesjonalnych zdjęć, które odkrywają wojowniczą część duszy. Wybierz przeżycie, które spełnia marzenia!

Sprawdź nasze życzenia wielkanocne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do atrakcji :)

Czas trwania

około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję fotograficzną, profesjonalny wizaż artystyczny i rekwizyty, np. prawdziwe kwiaty, rośliny, biżuterię, inne akcesoria, które dobierane są indywidualnie do sesji. Strój we własnym zakresie. Z sesji osoba obdarowana otrzyma 5 unikatowych fotografii w wysokiej rozdzielczości. Wybór z 50 zdjęć. Zdjęcia do wyboru w ciągu 5 dni roboczych. Retusz maksymalnie do 10 dni roboczych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ewa Piekut Fotografia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.