Sesja Fotograficzna na Wieczór Panieński | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna na Wieczór Panieński | Wiele Lokalizacji


Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Oława
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Sesja Fotograficzna na Wieczór Panieński to pomysł, dzięki któremu ten wyjątkowy moment zostanie uwieczniony na profesjonalnych zdjęciach. Spraw przyszłej żonie niespodziankę i wspólnie z koleżankami stańcie przed obiektywem, pokazując prawdziwą radość! Fotograf uchwyci Wasz dobry nastrój i emocje związane z tym niepowtarzalnym wieczorem. Profesjonalna sesja fotograficzna to niebanalny dodatek, dzięki któremu wieczór panieński stanie się jeszcze lepszy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję Fotograficzną na Wieczór Panieński. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie pięciu osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie obejmuje sesję fotograficzną, pomoc w wyborze miejsca sesji, stylizacji, makijażu oraz fryzury, pomoc w pozowaniu, poradnik w formie PDF, jaki styl zdjęć wybrać (np. glamour/casual/street), obróbkę zdjęć w profesjonalnych programach graficznych, retusz podstawowy i zaawansowany, tło fotograficzne i 5 plików cyfrowych.

Jaki jest czas trwania przeżycia?
Czas trwania przeżycia to 30 min.

Jaki jest czas realizacji zdjęć?
Do 7 dni po sesji fotograf wysyła link z dostępem do wszystkich zdjęć (ze znakiem wodnym). Następnie obdarowany wybiera zdjęcia, jakie chciałby otrzymać. Od momentu decyzji o wyborze zdjęć czas na realizacji wynosi 14 dni roboczych.

Czy jest możliwość realizacji zdjęć w plenerze?
Tak, jest taka możliwość po uprzednim ustaleniu w województwie śląskim (w miastach: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice) oraz na terenie województwa dolnośląskiego (w miastach: Wrocław, Kąty Wrocławskie, Oława).

Sesja Fotograficzna na Wieczór Panieński | Wiele lokalizacji to prezent, który uświetni ten wyjątkowy wieczór w życiu Twojej przyjaciółki. Dobra zabawa i emocje zostaną uchwycone na profesjonalnych zdjęciach, dzięki którym powrót wspomnieniami do tego dnia będzie jeszcze przyjemniejszy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Oława

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1-5 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Dodatkowo Voucher obejmuje pomoc w wyborze miejsca sesji, stylizacji, makijażu oraz fryzury, pomoc w pozowaniu, poradnik w formie PDF, jaki styl zdjęć wybrać (np. glamour/casual/street), obróbkę zdjęć w profesjonalnych programach graficznych, retusz podstawowy i zaawansowany, tło fotograficzne i 5 plików cyfrowych. Cena zawiera koszt dojazdu fotografa. Do 7 dni po sesji fotograf wysyła link z dostępem do wszystkich zdjęć (ze znakiem wodnym). Następnie obdarowany sam wybiera zdjęcia, które chciałby otrzymać. Od momentu decyzji o wyborze zdjęć czas realizacji wynosi 14 dni roboczych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Tańca Kryształ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.