(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Glamour Princess" | Warszawa

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Glamour Princess" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1349,99 zł

1349,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz roztaczać wokół siebie blask niczym królowa? Dobrze czujesz się w złocie i srebrze i chętnie pokażesz to całemu światu? Wybierz się na Sesję Fotograficzną “Glamour Princess” w Warszawie i poczuj się jak księżniczka podczas wykonywania profesjonalnych fotografii. Oprócz Ciebie na “planie zdjęciowym” znajdzie się fotograf oraz profesjonalna charakteryzatorka, która wykona wizaż artystyczny. Błyszcz przed obiektywem i przeżyj wspaniałą przygodę, zwieńczoną pamiątką w postaci oryginalnych zdjęć!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Sesji Fotograficznej “Glamour Princess”. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co otrzymam w ramach sesji?
Otrzymasz profesjonalną sesję zdjęciową, profesjonalny wizaż artystyczny, dodatki dobrane indywidualnie oraz 5 zdjęć wysokiej jakości, poddanych autorskiemu retuszowi, które wybierzesz spośród 50 propozycji.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja wraz z wizażem artystycznym potrwa około 3 godzin.

Sesja Fotograficzna “Glamour Princess” | Warszawa to wspaniały prezent dla księżniczki. Ta sesja fotograficzna będzie idealnym wyborem dla osoby, która dobrze czuje się przed obiektywem oraz z rozkoszą nosi przeróżną biżuterię. Wybierz Voucher na przeżycie i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do atrakcji :)

Czas trwania

około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję fotograficzną, profesjonalny wizaż artystyczny i rekwizyty, np. prawdziwe kwiaty, rośliny, biżuterię, inne akcesoria, które dobierane są indywidualnie do sesji. Strój we własnym zakresie. Z sesji osoba obdarowana otrzyma 5 unikatowych fotografii w wysokiej rozdzielczości. Wybór z 50 zdjęć. Zdjęcia do wyboru w ciągu 5 dni roboczych. Retusz maksymalnie do 10 dni roboczych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ewa Piekut Fotografia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje