(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rytuał Hammam | Ruda Śląska

0.0 0 Opinii

Rytuał Hammam | Ruda Śląska


Ruda Śląska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

224,99 zł

224,99 zł

O prezencie

Czujesz, że potrzebujesz głębokiego relaksu i odpoczynku, który wprawi Cię w dobry nastrój? Zapraszamy na zmysłowy Rytuał Hammam w eleganckim spa w Rudzie Śląskiej. Twoja wizyta rozpocznie się od oczyszczania całego ciała specjalnym, czarnym mydłem. Jest ona otrzymywana z czarnych oliwek macerowanych w soli potasowej, zmieszanych z nierafinowanym olejem palmowym. W 100% naturalnie. Nie podrażnia ono skóry, działa łagodząco i odżywiająco. Następnie przyjdzie czas na głęboki peeling ciała, do którego użyta zostanie rękawica Kessa. Dzięki specjalnym włóknom dokładnie usuwa ona obumarły naskórek i pobudza krążenie krwi. Zakończenie relaksującej przygody to namaszczenie ciała olejkiem arganowym, którego działanie antyoksydacyjne, regeneracyjne i odżywcze jest znane na całym świecie. Często jest on określany jako "eliksir młodości". Poznaj świat błogiego odprężenia i zmysłowego dbania o swoje ciało!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Rytuale Hammam. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Do dyspozycji uczestnika będą: jednorazowa bielizna, jednorazowe klapki, ręczniki, woda mineralna, herbata i kawa.

Co wchodzi w skład rytuału?
Rytuał Hammam to:
- oczyszczanie całego ciała czarnym mydłem;
- głęboki peeling ciała przy użyciu rękawicy Kessa;
- namaszczenie ciała olejkiem arganowym, zwanym “eliksirem młodości”.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przygoda potrwa 60 minut.

Rytuał Hammam | Ruda Śląska to wizyta w eleganckim salonie, podczas której odbywa się zmysłowe oczyszczanie ciała. Jest to świetny prezent dla kobiety na 30 urodziny. Mocno relaksująca, pełna przyjemności przygoda to doskonały wybór na niemal każdą okazję. Zobacz, jak łatwo podarować luksusowy odpoczynek i spełnić kobiece marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ruda Śląska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Rytuał Hammam to: oczyszczanie całego ciała czarnym mydłem, głęboki peeling ciała przy użyciu rękawicy Kessa, namaszczenie ciała olejkiem arganowym, zwanym “eliksirem młodości”.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Relax SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.