Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga, Gdańsk - Motława Boats

Usiądźcie wygodnie na pokładzie łodzi, weźcie do ręki kieliszek wina i podziwiajcie piękno zachodzącego słońca… Zapraszamy na Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga w Gdańsku, który zabierze Was do krainy rozkosznego uniesienia. Wodna przygoda rozpocznie się na gdańskiej Starówce, następnie motorówka przepłynie kanałami portowymi, mijając twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Punktem kulminacyjnym rejsu jest wypłynięcie na Zatokę Gdańską, skąd będzie można podziwiać zachód słońca. Zakończeniem przygody jest powrót na gdańskie Stare Miasto. Szykują się wspaniałe emocje!

Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga w Gdańsku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jaką trasą płynie motorówka?
Rejs rozpocznie się na gdańskiej Starówce, następnie kanałami portowymi motorówka przepływa przez tereny stoczniowe, mijając zabytkową twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Następnie wypływa na Zatoką Gdańską, skąd uczestnicy mogą podziwiać zachód słońca. Następnie motorówka wraca na gdańskie Stare Miasto. Na pokładzie uczestnicy otrzymują lampkę wina. Na motorówce należy przebywać bez butów.

Ile trwa przeżycie?
Rejs trwa około 90 minut.

Kiedy odbywają się rejsy?
Rejsy odbywają się w sezonie od maja do października, w piątki około godziny 20:00-22:00.

Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga - Voucher na prezent

Romantyczny Rejs o Zachodzie Słońca dla Dwojga w Gdańsku to wspaniała okazja, by dobrze się bawić i przeżyć niezapomniane chwile na wodzie. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na romantyczny prezent dla drugiej połówki lub oszałamiająca niespodzianka dla znajomej pary. Wybierz przeżycie, które gwarantuje emocje i radość - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste i przyjemne!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja od kwietnia do października.

Ważne informacje

Rejs rozpocznie się na gdańskiej Starówce, następnie kanałami portowymi motorówka przepływa przez tereny stoczniowe, mijając zabytkową twierdzę Wisłoujście i Westerplatte. Następnie wypływa na Zatoką Gdańską, skąd uczestnicy mogą podziwiać zachód słońca. Następnie motorówka wraca na gdańskie Stare Miasto. Na pokładzie każdy uczestnik rejsu otrzymuje lampkę wina. Rejsy odbywają się w piątki, około godziny 20:00-22:00 lub w każdy inny dzień tygodnia po zebraniu min. 4 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motława Boats Charter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje