Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga | Łódź

5.0 5 Opinie

Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga to idealny pomysł, by razem wybrać się na zabieg, który maksymalnie Was zrelaksuje i odpręży, przenosząc Wasze umysły w absolutnie inny świat!. Floating uaktywnia w mózgu fale theta, które wprowadzają człowieka w wysoko produktywny stan. Naturalnie jest on trudny w utrzymaniu, ponieważ zazwyczaj podczas niego ludzie zapadają w sen. Dzięki warunkom w komorze możecie go utrzymać i być świadomym wszelkich kreatywnych myśli!

Co obejmuje i jak przebiega realizacja prezentu?
Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu dla dwóch osób. Zostajecie państwo wprowadzeni do pomieszczenia z kapsułami przygotowanymi do zabiegów.

Czy obdarowani w trakcie realizacji przebywają w tym samym pomieszczeniu?
Nie, sesja odbywa się w tym samym czasie w dwóch różnych pomieszczeniach zapewniających relaks poprzez odizolowane są od wszystkich bodźców zewnętrznych.

Czym jest floating i na czym polega?
Floating to metoda najgłębszej relaksacji jaką kiedykolwiek wymyślił człowiek. Sesja floatingu polega na wprowadzeniu człowieka w środowisko (i stan) niemożliwy do osiągnięcia w żadnych innych warunkach poza tzw. środowiskiem floatingowym.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Nie, ponieważ w kapsule jest płytko, a wysokie zasolenie wody dodatkowo sprawia, iż samoczynnie unosisz się na wodzie.


Relaksacyjna Sesja Floatingu Dla Dwojga| Łódź to doskonały prezent dla Pary. Poznajcie technologię, z której korzystają wszyscy na każdym świecie - od zwykłych ludzi na sportowcach kończąc! Przeżycie będzie także idealnym podarunkiem na Święta dla Rodziców - podaruj im wyjątkowy prezent, który da im relaks i odprężenie, jakich jeszcze nie zaznali!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Klapki pod prysznic.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu dla 2 osób. Przeciwwskazania to: epilepsja, choroby psychiczne, choroby skóry, menstruacja i pierwszy trymestr ciąży. Na miejscu dostępna jest kabina prysznicowa do dyspozycji osoby obdarowanej


Sprawdź na mapie


Realizacja

Łódzkie Centrum Floatingu

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jarek

Super miejsce, niezapomniane wrażenia, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.

Anna M.

Polecam

Jacek S.

solidne miejsce :) stan zawieszenia w próżni głownie podziałał mi na psychikę, wyprostował kilka myśli. Mogę gorąco polecić

Agata S.

Niezwykłe odczucie braku grawitacji i fantatyczny relaks. Polecam!

Julia T.

Mój sprawdzony i zdecydowanie ulubiony sposób na relaks to floating w Łódzkim Centrum Floatingu. Piękny lokal, spokojna okolica, miła oraz profesjonalna obsługa i.... to błogie uczucie spokoju i odprężenia, jakie daje odpoczynek w stanie nieważkości :) Każdy z Was powinien tego spróbować!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.