Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga | Łódź

5.0 5 Opinie

Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga | Łódź


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga to idealny pomysł, by razem wybrać się na zabieg, który maksymalnie Was zrelaksuje i odpręży, przenosząc Wasze umysły w absolutnie inny świat!. Floating uaktywnia w mózgu fale theta, które wprowadzają człowieka w wysoko produktywny stan. Naturalnie jest on trudny w utrzymaniu, ponieważ zazwyczaj podczas niego ludzie zapadają w sen. Dzięki warunkom w komorze możecie go utrzymać i być świadomym wszelkich kreatywnych myśli!

Co obejmuje i jak przebiega realizacja prezentu?
Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu dla dwóch osób. Zostajecie państwo wprowadzeni do pomieszczenia z kapsułami przygotowanymi do zabiegów.

Czy obdarowani w trakcie realizacji przebywają w tym samym pomieszczeniu?
Nie, sesja odbywa się w tym samym czasie w dwóch różnych pomieszczeniach zapewniających relaks poprzez odizolowane są od wszystkich bodźców zewnętrznych.

Czym jest floating i na czym polega?
Floating to metoda najgłębszej relaksacji jaką kiedykolwiek wymyślił człowiek. Sesja floatingu polega na wprowadzeniu człowieka w środowisko (i stan) niemożliwy do osiągnięcia w żadnych innych warunkach poza tzw. środowiskiem floatingowym.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?
Nie, ponieważ w kapsule jest płytko, a wysokie zasolenie wody dodatkowo sprawia, iż samoczynnie unosisz się na wodzie.


Relaksacyjna Sesja Floatingu Dla Dwojga| Łódź to doskonały prezent dla Pary. Poznajcie technologię, z której korzystają wszyscy na każdym świecie - od zwykłych ludzi na sportowcach kończąc! Przeżycie będzie także idealnym podarunkiem na Święta dla Rodziców - podaruj im wyjątkowy prezent, który da im relaks i odprężenie, jakich jeszcze nie zaznali!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Klapki pod prysznic.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu. Przeciwwskazania to: epilepsja, choroby psychiczne, choroby skóry, menstruacja i pierwszy trymestr ciąży. Na miejscu dostępna jest kabina prysznicowa do dyspozycji osoby obdarowanej


Sprawdź na mapie


Realizacja

Łódzkie Centrum Floatingu

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jarek

Super miejsce, niezapomniane wrażenia, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.

Anna M.

Polecam

Jacek S.

solidne miejsce :) stan zawieszenia w próżni głownie podziałał mi na psychikę, wyprostował kilka myśli. Mogę gorąco polecić

Agata S.

Niezwykłe odczucie braku grawitacji i fantatyczny relaks. Polecam!

Julia T.

Mój sprawdzony i zdecydowanie ulubiony sposób na relaks to floating w Łódzkim Centrum Floatingu. Piękny lokal, spokojna okolica, miła oraz profesjonalna obsługa i.... to błogie uczucie spokoju i odprężenia, jakie daje odpoczynek w stanie nieważkości :) Każdy z Was powinien tego spróbować!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.