JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim | Kielce

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim | Kielce


Kielce
1 os.

79 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
79 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz pomysłu na ciekawie spędzony dzień? Zapraszamy na szaloną Zabawę w Parku Linowym “Tyrolka nad Kadzielnią”! Emocjonujący dzień pełen niespodzianek jest na wyciągnięcie ręki! Trasa widokowa liczy aż 600 metrów, a na Twoje niezapomniane wrażenia zapracują: 3 niesamowite tyrolki, 3 okrągłe tarasy widokowe zamontowane na świerkach, spacer w koronach drzew (mostem linowym) oraz ubezpieczony liną stalową szlak na zboczu! Gwarantujemy fantastyczne wspomnienia! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje przejście całą Podniebną Trasą Widokową na Kadzielni która liczy w sumie ok 600 metrów dla jednej osoby, trwającą około godzin. Na trasę składają się : 3 niesamowite tyrolki, 3 okrągłe tarasy widokowe zamontowane na świerkach, spacer w korona drzew mostem linowym, emocjonująca drabina, via ferata (ubezpieczony liną stalową szlak na zboczu).

Czy na miejscu jest instruktor?
Tak, podczas zabawy cały czas towarzyszy nam instruktor.

Czy wiesz, że…
Kadzielnia wcześniej pełniła funkcję kamieniołomu! Obecnie wypełniają ją wody podziemne, które tworzą jezioro Szmaragdowe!

Zabawa w Parku Linowym “Tyrolka nad Kadzielnią” sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent dla niej, prezent świąteczny

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent osiemnastkowy? Zabawa w Parku Linowym “Tyrolka nad Kadzielnią” to doskonała okazja na zabawę i atrakcyjne spędzenie dnia! Doskonale sprawdzi się jako podarunek dla niej lub dla niego! Jest to atrakcja całoroczna, co sprawia, iż możemy wręczyć to wspaniałe przeżycie jako upominek świąteczny lub imieninowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Trasa wyposażona jest w system asekuracji ciągłej co oznacza, że raz przypięty uczestnik przygody nie ma możliwości wypięcia się z liny. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Tyrolka jest przeznaczona dla osób powyżej 12 roku życia do samodzielnego korzystania, 4-11 lat pod opieką rodzica /opiekuna w tandemie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.