JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przegląd Szafy z Konsultacją Wizerunkową | Poznań

Przegląd Szafy z Konsultacją Wizerunkową | Poznań


Poznań
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czas na wietrzenie szafy! Tylko jak się do tego zabrać? Najlepiej zapewnić sobie pomoc profesjonalnej stylistki. Zapraszamy na Przegląd Szafy z Konsultacją Wizerunkową w Poznaniu. W ramach spotkania odbędzie się konsultacja wizerunkowa, dotycząca ubrań, które znajdują się w Twojej szafie. Ponadto razem stworzycie Twój nowy styl, korzystając z Twoich ubrań. Stylistka pokaże Ci także jak kolor ubrań wpływa na podkreślenie naturalnych walorów oraz wykona spis rzeczy, które mogłyby znaleźć się w Twojej garderobie. Zobacz, jak łatwo wykonać korzystną metamorfozę wizerunku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Przegląd Szafy z Konsultacją Wizerunkową. W przeżyciu uczestniczy profesjonalna stylistka. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Przed spotkaniem otrzymasz instrukcję, jak należy się przygotować do spotkania ze stylistką. Podczas jej pobytu przejrzyjcie Twoją szafę oraz wypracujecie Twój własny, unikalny styl ubioru. Dodatkowo dowiesz się, jak poszczególne kolory i fasony wpływają na podkreślenie urody.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3 godziny.

Przegląd Szafy z Konsultacją Wizerunkową sprawdzi się jako:
prezent dla koleżanki, prezent dla ukochanej, prezent na święta

Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla żony na rocznicę ślubu? A może nie wiesz, jaki prezent dla siostry na urodziny sprawdzi się najlepiej? Przegląd Szafy z Konsultacją Wizerunkową w Poznaniu to oryginalny podarunek, który spodoba się niemal każdej kobiecie. Okazja, by stworzyć swój własny, unikalny styl i przewietrzyć szafę to świetny pomysł na prezent na Dzień Mamy lub imieniny. Voucher na konsultację z profesjonalną stylistką to ciekawy i . Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając naprawdę wyjątkowy prezent dla kobiety.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przed spotkaniem stylistka wyśle instrukcję, jak przygotować się do spotkania. Podczas spotkania przejrzyjcie Twoją szafę oraz wypracujecie Twój własny, unikalny styl ubioru. Dodatkowo dowiesz się, jak poszczególne kolory i fasony wpływają na podkreślenie urody. Prezent realizowany jest w Poznaniu i okolicach, do 50 km od centrum miasta.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.