JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zielona Taktyka - Weekendowa Szkoła Przetrwania

Zielona Taktyka - Weekendowa Szkoła Przetrwania


Sulejów (okolice) / Piotrków Trybunalski (okolice)
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz aktywnie spędzać czas? Szukasz nowych przeżyć? Sprawdź swoje umiejętności na kursie taktycznym! Dowiesz się, jak przebiega podstawowy element szkolenia pododdziału rozpoznawczego. Przed Tobą 8 godzin współpracy z drużyną podczas zajęć taktycznych. Czeka Cię niezapomniana przygoda!

Co obejmuje prezent?
Szkolenie z podstawowych zasad zielonej taktyki: technik komunikacji niewerbalnej, warunków bezpieczeństwa z bronią, znaków niewerbalnych, komunikacji radiowej, procedur meldowania, oraz podstaw szkoły przetrwania.

Jakie zdobędę umiejętności?
Dowiesz się w jaki sposób zabezpieczać obóz, dowiesz się jak reagować na kontakt. Poznasz w jaki sposób dostosowuje się formację do walorów terenowych i szybkości poruszania.

Jak przebiega realizacja?
Szkolenie przebiega w terenie leśnym o zmiennym ukształtowaniu terenu. Prezent realizowany jest w 8 osobowych grupach.

Czy wiesz, że...
Zgodnie z zasadami sztuki przetrwania, stosowanych m. in. przez żołnierzy służb specjalnych na całym świecie, pozyskiwanie wody na bezludnym terenie, jest najważniejszą i obligatoryjną czynnością.

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla mężczyzny? U nas znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezent dla chłopaka! Taki podarunek sprawi, że osoba obdarowana przeżyje niesamowite chwile, których nie zapomni do końca życia. Doskonałą propozycją jest podarowanie vouchera na prezent Survival Militarny. Ten upominek w dobrej cenie na pewno wywoła radość i uśmiech na twarzy.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sulejów (okolice) / Piotrków Trybunalski (okolice)

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych i wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

8 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: odzież oraz obuwie (dwie pary w tym min. jedną za kostkę), pasek do spodni, plecak / zasobnik, kawałek sznurka 5m gr. =ok.2-4mm, nóż, prowiant oraz wodę na czas trwania szkolenia (śniadanie, obiad i kolację), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 2

opcjonalnie: rękawiczki, własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo, sprzęt taktyczny, broń, gadżety np. do przetestowania itp.)
Minimalny wiek uczestnika 16 lat (z pisemną zgodą opiekunów). Miejsce zbiórki oraz termin szkolenia po uprzednim zapisie w systemie ASG Predators. Prosimy o zabranie vouchera na miejsce szkolenia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Piotr W

Dostałem prezent, pojechałem, polecam.

Tomasz B

Chłopaki z Predatorów kompletnie uzmysłowili mi w jakim byłem błędzie, gdy naoglądałem się filmów i miałem możliwość konfrontacji z rzeczywistością. Działania patrolowe bardzo mi się podobały na wiosnę wracam na 24g albo dłużej

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.