Pedicure SPA | Tychy

0.0 0 Opinie

Pedicure SPA | Tychy


Tychy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Bo w parze z dłońmi muszą iść też stopy! One też zasługują na coś wyjątkowego! Pedicure SPA to połączenie tradycyjnego zabiegu kosmetycznego z chwilą niezwykłego relaksu. Dzięki wizycie w salonie Twoje stopy odżyją, paznokcie nabiorą blasku, a Ty odpoczniesz i zrelaksujesz się! Wizyta u kosmetyczki poprawi Ci nastrój i pomoże zregenerować się! Oprócz tradycyjnej pielęgnacji stóp czeka Cię również kąpiel spa oraz nałożenie maski. Na zakończenie kosmetyczka pomaluje paznokcie na wybrany kolor. Zapraszamy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zabieg Pedicure SPA. Na zabieg składa się: kompleksowa pielęgnacja stóp oraz kąpiel spa i nałożenie maski, a na zakończenie malowanie paznokci wybranym kolorem.

Na czym polega Pedicure SPA?
Poza klasycznym pedicure zostanie wykorzystana specjalna linia kosmetyków, która bogata jest w odżywcze olejki oraz kompleks witamin pielęgnujących stopy i wzmacniających paznokcie.

Pedicure SPA | Tychy to zabieg, dzięki któremu stopy osoby obdarowanej odżyją! Możesz sprezentować go jako podarunek urodzinowy lub z okazji Walentynek! Uszczęśliwi na pewno Twoją ukochaną, mamę czy siostrę! Ten oryginalny prezent będzie świetnym rozwiązaniem na każdą okazję!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tychy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kompleksową pielęgnację stóp oraz kąpiel spa i maskę, a także malowanie paznokci. Ewentualne usunięcie poprzedniego manicure hybrydowego/żelowego należy dodatkowo opłacić na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BeautifulSkin Tychy

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

MARIA

SUPER OBSŁUGA, MIŁE WNĘTRZE, POLECAM

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.