Pakiet Przeżyć "Wyjątkowe Święta"

Nowość Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Pakiet Przeżyć "Wyjątkowe Święta"


1100+ prezentów, 200+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Wyjątkowe Święta"

Magia Świąt Bożego Narodzenia w prosty sposób łączy się ze spełnianiem marzeń i ogólną radością, która dominuje w grudniu. Wybierz Pakiet Przeżyć “Wyjątkowe Święta” i przekonaj się, jak prosto spełnia się marzenia. W Pakiecie znajdziesz kilkaset propozycji prezentowych, spośród których wybierzesz jedno przeżycie, z którego skorzystasz. Spokojne czy szalone? W mieście czy poza nim? Na wodzie, w powietrzu czy w restauracji? Sam zdecyduj, jak będzie wyglądał Twój wymarzony prezent!

Pakiet Przeżyć “Wyjątkowe Święta” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Wyjątkowe Święta” to zbiór najciekawszych atrakcji, przygotowanych specjalnie na Święta Bożego Narodzenia. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Wyjątkowe Święta” obejmuje ponad 1100 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji obdarowany wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Wyjątkowe Święta” - voucher na prezent

Pakiet Przeżyć "Wyjątkowe Święta" to zbiór prezentowy, w którym znajduje się kilkaset różnorodnych przeżyć. Osoba obdarowana sama wybiera jedno, z którego skorzysta, a to z kolei gwarantuje uniwersalność takiego rozwiązania. Wybierz oryginalny prezent i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste i… magiczne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1100+ prezentów, 200+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1028
Wyświetlono 24 z 1028

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.