(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dla Kochanego Dziadka"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dla Kochanego Dziadka"


650+ przeżyć, 100+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dla Kochanego Dziadka"

Zawsze jest dobry czas na spełnianie marzeń. Odkryj, jak wiele atrakcji czeka na Ciebie, dzięki Pakietowi Przeżyć “Dla Kochanego Dziadka”, w którym znajduje się mnóstwo ciekawych propozycji i możliwości na spędzanie wolnego czasu. W mieście i poza nim. Samemu i większym gronie. Nieco bardziej aktywnie lub pasywnie. Wybieraj spośród mnóstwa propozycji i samodzielnie zdecyduj, jak dokładnie będzie wyglądało Twoje marzenie - po prostu wybierz atrakcję, z której skorzystasz. Przeżycia dostępne są na terenie całej Polski - zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanego Dziadka” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Dla Kochanego Dziadka” to zbiór różnorodnych i wyjątkowych przeżyć, umożliwiających ciekawe spędzanie czasu. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Dla Kochanego Dziadka" obejmuje ponad 650 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanego Dziadka” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanego Dziadka” to zbiór niezwykłych atrakcji, umożliwiających ciekawe spędzanie wolnego czasu. Jest to uniwersalny prezent, który pasuje do każdej okazji, bowiem osoba obdarowana sama wybiera jedno przeżycie, z którego skorzysta. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając jako podarunek wyjątkowy Voucher!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

650+ przeżyć, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 586
Wyświetlono 24 z 586

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.