JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Odprężający Pobyt w Hotelu Smile*** dla Dwojga | Szczawnica

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Odprężający Pobyt w Hotelu Smile*** dla Dwojga | Szczawnica


Szczawnica
2 os.

399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399 zł

Szukacie chwili wytchnienia? Weekendowy wyjazd byłby spełnieniem Waszych oczekiwań? Udajcie się więc na Odprężający Pobyt w Hotel Smile dla Dwojga! Spędzicie noc w komfortowym hotelu i zapomnicie na chwilę o stresie i zmęczeniu. Ten wyjazd naładuje Wasze baterie i pozwoli odetchnąć świeżym, górskim powietrzem. A po intensywnych wycieczkach na tle pięknych krajobrazów oraz bogatej flory i fauny, skorzystajcie z hotelowej strefy Wellness. To będzie bajeczny odpoczynek!

Co  dokładnie zawiera prezent?

Prezent zawiera: noc w komfortowym pokoju, śniadanie w formie bufetu ze zdrowych oraz świeżych produktów, trzydaniową obiadokolację z napojami, dostęp do strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17:00 – 20:00, sali fitness, wypoczywalnii, rabat 10% na wybrane zabiegi SPA, nielimitowany dostęp do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, upominek od hotelu, 10-procentowy rabat na dalszy pobyt. 

Czy wiesz, że...

W Pieninach występuje ponad 1100 gatunków roślin naczyniowych! A najciekawsza flora występuje w Pieninach Centralnych, gdzie nie została prawie w ogóle zmieniona przez człowieka!

Odprężający Pobyt w Pieninach dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla nowożeńców, prezent dla pary, prezent dla dwojga

Szukasz romantycznego podarunku dla ukochanej? Nie wiesz co podarować jej z okazji rocznicy? Voucher na przeżycie będzie genialnym pomysłem! Nic nie ucieszy jej bardziej niż chwile spędzone razem! Dlatego, jeśli szukasz prezentu na walentynki, podaruj jej Odprężający Pobyt w Hotelu Smile dla Dwojga! Ten wyjazd to idealny prezent dla zakochanych!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczawnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: noc w komfortowym pokoju, śniadanie w formie bufetu ze zdrowych oraz świeżych produktów, trzydaniową obiadokolację z napojami, dostęp do strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17:00 – 20:00, sali fitness, wypoczywalnii, rabat 10% na wybrane zabiegi SPA, nielimitowany dostęp do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, upominek od hotelu, 10-procentowy rabat na dalszy pobyt. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, okresu świąteczno - noworocznego i długich weekendów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2350
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.