Masaż Twarzy Kobido | Kalisz

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Twarzy Kobido | Kalisz


Kalisz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

280,00 zł

280,00 zł

O prezencie

Masaż Twarzy Kobido, Kalisz - Luxury Day Spa

Poznaj wyjątkowe połączenie relaksu z korzyściami dla zdrowia i urody. Zapraszamy na niezwykły Masaż Twarzy Kobido w Kaliszu! Jest to wyjątkowy masaż tkanek głębokich, który poprzez intensywną stymulację i odżywienie skóry zapewnia zdumiewające korzyści dla urody, czyli naturalny lifting i poprawę owalu twarzy. Masaż wykonywany jest przez doświadczoną masażystkę przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Przekonaj się, jak wiele korzyści przyniesie Tobie!

Masaż Twarzy Kobido w Kaliszu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Twarzy Kobido. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa masaż?
Całe przeżycie potrwa około 70 minut, z czego 60 minut potrwa masaż, a około 10 minut przygotowanie do niego.

Czym jest Masaż Kobido?
Masaż Twarzy Kobido to masaż tkanek głębokich (skóry, mięśni i przyczepów mięśniowych), intensywna stymulacja i odżywienie skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych, lifting i poprawa owalu twarzy. Masaż wykonywany jest przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków.

Masaż Twarzy Kobido - Voucher na prezent

Masaż Twarzy Kobido w Kaliszu to znakomita okazja, by wybrać się do renomowanego salonu SPA i odkryć, jak wiele korzyści i przyjemności może zapewnić wyjątkowy masaż. To znakomity pomysł na prezent dla każdego, kto chciałby połączyć relaks z korzyściami estetyczno-zdrowotnymi. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kalisz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Twarzy Kobido to masaż tkanek głębokich (skóry, mięśni i przyczepów mięśniowych), intensywna stymulacja i odżywienie skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych, lifting i poprawa owalu twarzy. Masaż wykonywany jest przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Luxury Day Spa&Hair

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.