Masaż Tajski dla Dwojga (90 minut) | Łódź

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Masaż Tajski dla Dwojga (90 minut) | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

429,99 zł

429,99 zł

O prezencie

Masaż Tajski dla Dwojga (90 minut), Łódź - Samui SPA Łódź

A co, gdyby połączyć relaks z romantyczną przygodą? Wybierzcie się do eleganckiego salonu SPA i odkryjcie, jak przyjemny jest Masaż Tajski dla Dwojga (90 minut) w Łodzi! Po przekroczeniu progu salonu, zajmą się Wami dwie masażystki, które wykonają zmysłowy masaż całego ciała. Jego intensywność zostanie dopasowana do Waszych oczekiwań, dzięki czemu z całą pewnością będziecie zadowoleni z odprężenia! Odkryjcie, jak przyjemnie odpoczywa się, korzystając z jednego z najstarszych masaży!

Masaż Tajski dla Dwojga w Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Tajski. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane będą jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa Masaż Tajski?
Masaż Tajski potrwa 90 minut.

Jaka będzie siła masażu?
Intensywność masażu będzie dopasowana do Waszych oczekiwań. Podczas pierwszej wizyty zalecany jest średni poziom ucisku.

Jakie części ciała będą masowane?
Masaż Tajski jest masażem całego ciała.

Masaż Tajski dla Dwojga - Voucher na prezent

Masaż Tajski dla Dwojga (90 minut) w Łodzi to znakomity pomysł na niezapomniany prezent dla drugiej połówki lub pary. Voucher umożliwia wizytę w prestiżowym salonie SPA, w którym odpoczynek jest niezwykle przyjemny. Jest to podarunek, który spodoba się każdemu, kto marzy o zmysłowym relaksie. Zobacz, jak prosto spełnia się marzenia bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Tajski jest masażem całego ciała. Intensywność masażu będzie dopasowana do Waszych oczekiwań. Podczas pierwszej wizyty zalecany jest średni poziom ucisku. Obie osoby masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.