Masaż Szwedzki (90 minut) | Łódź

0.0 0 Opinii

Masaż Szwedzki (90 minut) | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

244,99 zł

244,99 zł

O prezencie

Istnieją różne rodzaje masażu. Jednym z niezwykle skutecznych, a do tego dopasowanym do Twoich potrzeb, jest ten, którego korzenie sięgają Skandynawii. Zapraszamy na wyjątkowy Masaż Szwedzki (90 minut) w Łodzi! Jego celem jest pobudzenie układu nerwowego, rozluźnienie sztywnych mięśni i zmniejszenie dolegliwości bólowych. Masażystka wykonuje ruchy wzdłuż mięśni, zgodnie z kierunkiem przepływu krwi. Masaż jest wysoce skuteczny dzięki harmonijnym, rytmicznym ruchom. Podaruj sobie wymarzone odprężenie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Szwedzki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż Szwedzki trwa 90 minut.

Czym charakteryzuje się masaż szwedzki?
Charakterystycznym dla tego rodzaju masażu jest fakt, iż intensywność oraz tempo są dopasowane do potrzeb i oczekiwań osoby masowanej. Masażystka wykonuje płynne ruchy wzdłuż mięśni, zgodnie z kierunkiem przepływu krwi. Masażowi “towarzyszy” delikatna muzyka oraz olejki, delikatnie wcierane w ciało.

Masaż Szwedzki (90 minut) | Łódź to oryginalny prezent na święta dla siostry. Jego zalety doceni zarówno kobieta, jak i mężczyzna, dzięki czemu jest uniwersalnym podarunkiem. Dopasowany do potrzeb masaż, wykwalifikowana masażystka i elegancki salon spa - czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do relaksu?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik. Intensywność i tempo masażu jest dopasowane do potrzeb osoby masowanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.