(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Świecą Całego Ciała | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Świecą Całego Ciała | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Od dawna znana prawda głosi, że masaż jest lekarstwem dla duszy. Szczególnie, gdy do relaksacyjnego masażu dojdą: aromatyczny zapach, naturalne składniki i ciepły olejek. Zapraszamy na wyjątkowy Masaż Świecą Całego Ciała w Białymstoku. Wosk pszczeli i olejki - te składniki zapewniają skórze niesamowite efekty nawilżające i zapobiegają utracie wody. Masaż ciepłym olejem zapewnia gładkość i aksamitność skóry. Masaż doskonale relaksuje, a ciepło i zapach olejków działa na wszystkie zmysły. Silnie relaksujące przeżycie czeka!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Świecą Całego Ciała. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż Świecą potrwa 90 minut.

Dlaczego masaż świecą jest tak wyjątkowy?
Ponieważ wiele elementów wpływa na relaks osoby masowanej. Aromatyczny zapach świecy, ciepło naturalnego wosku, wyselekcjonowane składniki i relaksujący dotyk sprawiają, że masaż świecą zapewnia niezwykłe doznania.

Masaż Świecą Całego Ciała | Białystok sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na święta, prezent dla żony

Szukasz zmysłowego prezentu dla kobiety? Podaruj jej solidną dawkę relaksu i odprężenia, zapewniając naprawdę niezwykłe doznania. Masaż Świecą Całego Ciała w Białymstoku to przeżycie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Idealnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę lub ten, który wybieramy na rocznicę ślubu. Będzie dobrym prezentem na urodziny lub pomysłem na prezent dla koleżanki na odejście z pracy. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się kobiece marzenia i wybierz dla niej cudowny prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż świecą jest wyjątkowy, ponieważ wiele elementów wpływa na relaks osoby masowanej. Aromatyczny zapach świecy, ciepło naturalnego wosku, wyselekcjonowane składniki i relaksujący dotyk sprawiają, że masaż świecą zapewnia niezwykłe doznania. Do wyboru różne zapachy świec.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.