(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Rozgrzewający dla Dwojga (90 minut) | Łódź

0.0 0 Opinii

Masaż Rozgrzewający dla Dwojga (90 minut) | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

614,99 zł

614,99 zł

O prezencie

Marzycie o zmysłowej chwili dla siebie? Chcielibyście przeżyć odprężającą przygodę, jednocześnie ciesząc się swoim towarzystwem? Wypróbujcie cudowny relaks podczas Masażu Rozgrzewającego dla Dwojga w Łodzi! Jest to odmiana masażu, która relaksuje, pomaga pozbyć się stresu i napięć. Dodatkowo działa rozgrzewająco i stymulująco na zmysły. Jest częstym wyborem na umilenie sobie długich, zimowych wieczorów. Do masażu wykorzystywany jest olejek na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego. Wykwalifikowane masażystki swoimi delikatnymi ruchami wprowadzą Was w stan głębokiego relaksu i pomogą odpocząć!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Rozgrzewający. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż Rozgrzewający dla Dwojga potrwa 90 minut.

Jaki olejek jest wykorzystywany do masażu?
Do rozgrzewającego masażu wykorzystywany jest olejek, stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego.

Masaż Rozgrzewający dla Dwojga (90 minut) | Łódź to idealny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Wspólne wyjście do salonu spa, w którym wykwalifikowane masażystki zadbają o odpowiednie odprężenie, to wspaniały pomysł na spędzenie popołudnia w ciekawym stylu. Wybierz oryginalny podarunek i podaruj bliskim to, o czym sami zapominają: odpoczynek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki. Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik. Do rozgrzewającego masażu wykorzystywany jest olejek, stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje